2733
2734
عنوان

از وقتی سزارین شدم🤕🤕🤕🤕😔

| مشاهده متن کامل بحث + 364 بازدید | 45 پست

حالا کی گفته از سزارینه

حرفای اطرافیانو زیاد باور نکن 

بچه های خاله ی مت تا سه ماه دلدرد دارن مدلشونه سه ماه اول فقط گریه میکنن تا دلدردشون خوب شه ...هر دورم طبیعی به دنیا آورده

لطفا برای سلامتی برادر جوانم یک صلوات بفرستید.😥😓که تنها آرزوی زندگیمه🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کلا بعد زایمان میگن آدم یبوست میشه_باید از داروخونه قرص ضدنفخ بعد زایمان خرید شنیدم_منم گرفتم گذاشتم برا بعد زایمان ک مصرف کنم

༺ زندگے ات یـک قصـہ ایـست کـہ توسط یـک خداے خوب نوشتـہ شده! ༻⠀ ⠀⠀ོ ⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀ོ ⠀⠀ ⠀⠀ོ ⠀ ⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀ོ ⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀ོ⠀⠀ ⠀
2740
ارهههه ی ماسک گذاشتن تو صورتم یعنی واسه اینه؟ پمپ دردم داشتم خالا باید چیکار کنمممم

اره همون گازهاست

باید تحمل کنی اروم اروم راه برو 

خوب میشی کم کم

اگه نگیم و نخندیم🤷‍♀️پیاز میشیم میگندیم🤦‍♀️
نفخ رو‌میگم شکمم کار‌نمیکنه بخیه هام درد داره

نمیدونم چی بگم من طبیعی بودم اولیمو تا یه هفته معذرت میخوام نمیتونستم دستشویی شماره ۲ داشته باشم دو روز اولم سوند بم وصل بود...دکتر و بیمارستانمم خیلی خوب بود...اونطور که من فهمیدم هر کس ممکنه با هر نوع زایمانی مشکلاتی داشتا باشه و واقعا این نیست کا الان شما طبیعی زایمان کرده بودی فکر کنی همه چیزت اکی بوده باشه!

لطفا برای سلامتی برادر جوانم یک صلوات بفرستید.😥😓که تنها آرزوی زندگیمه🙏
نمیدونم چی بگم من طبیعی بودم اولیمو تا یه هفته معذرت میخوام نمیتونستم دستشویی شماره ۲ داشته باشم دو ...

بدبختی اولی طبیعی بود این مشکلات نداشتم ولی لگن درد داشتم

اما ایقد حس بدی دارم شکمم پاره شده ح میکنم تمام شکمم دستکاری شده

نمیدونم رودم کار نمیکنه یا هرجی

تا میتونی زیره دم کن بخور عزیزم‌

صلوات خاصه امام زمان (عج):  اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى وَلِيِّكَ وَ ابْنِ أَوْلِيَائِكَ الَّذِينَ فَرَضْتَ طَاعَتَهُمْ وَ أَوْجَبْتَ حَقَّهُمْ وَ أَذْهَبْتَ عَنْهُمُ الرِّجْسَ وَ طَهَّرْتَهُمْ تَطْهِيراً
2706