2733
2734

نمیدونم تاپیک قبلیم رو دیدید یانه خلاصه ماجرا اینه خواهر من امروز گفت که دوبار که با دختر عموهام بیرون رفتن دختر عموم یه بار قلیون سفارش داده و دوبار هم با اونا سیگار کشیده هرچی خواهرم رو قسم دادم میگه من نکشیدم ولی همش استرس دارم و از عصری که شنیدم فکرم درگیره خواهر من و دختر عموم کلاس نهمن و هفته قبلی که با یکی از دختر عموهام که تو اون جمع بود رفتم کافه اون به من گفت که دخترعموم سیگار میکشه و باباش مچش رو گرفته من خیلی جدی نگرفتم گفتم جلو خواهر من نکشه اونم یاد بگیره کلا ما تو خونه درمورد اینجور چیزا خانوادمون زیاد باهمون حرف میزنن که بلد باشیم ولی الان که این اتفاق افتاده میترسم خواهرمم درگیرش شه😭😭😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بنظرتون به مامانم یا بابام بگم میترسم واسه آبجیم یا دخترعموم دردسرشه

حتما بگو تا جلوشو بگیرن 

دردسر چی؟

خدایا این جوونی آرزوی بچگیامون نبودا....  آرامش خودتو فدای بیشعوری دیگران نکن
فک نمیکنی رفت و امد خواهرت یه خورده باید کنترل شه🙄 عزیزم خب میگی چندبار گفته اجازه نده تو محیطی ک ...

آبجی من خیلی محدوده سالی شاید سه بار بره بیرون اونم بابام نمیزاره با دوستاش بره از ترس همین ماجراها ولی نمیدونستیم خطر بیخ گوشمونه

آبجی من خیلی محدوده سالی شاید سه بار بره بیرون اونم بابام نمیزاره با دوستاش بره از ترس همین ماجراها ...

آدم هر چی ضربه میخوره از خودی میخوره مراقب باشین 

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
آبجی من خیلی محدوده سالی شاید سه بار بره بیرون اونم بابام نمیزاره با دوستاش بره از ترس همین ماجراها ...

بنطرم تو که خواهر بزرگتری باید یخورده بیشتر حواست باشه

جایی که قراره بره کجاست 

اولین بار توام برو باهاش از این به بعد

بعدم اگه اهل دروغ نیست 

خب گفته انجام نداده دیگه 

جای نگرانی نیست خوبه که صادقه

آدم هر چی ضربه میخوره از خودی میخوره مراقب باشین 

بخدا من اصلا فکر نمیکردم دختر عموم اینکار رو کنه امروز نشستم دوساعت با آبجیم حرف زدم میگه دختر عموم چون میخواد تغییر جنسیت بده فکر میکنه با این کارا خیلی شاخ میشه و شبیه پسرا میشه

میدونی همونقدر که صادقه همونقدرم کنجکاوه از اینش میترسم

کنجکاوی همیشه هست تو این سن

حتی خود من گاهی دوس دارم تجربش کنم

بستگی به خودتون داره یه سری چیزارو بهش بگی که چه عواقبی داره