2737
2739
با چ برنامه ای‌چکش میکنی میشع بگی؟

بالا گفتم ولی تونکن

برایم مهم نیست ؛ کسی که از من گذشت می خواهد با یک نفر ادامه دهد یا صد نفر!چیزی که اورا مهم میکرد علاقه وتعهدش به من بود بدون اینها همه را به یک چشم میبینم ..همه آدم هایی که ترکتان کرده اند یک روز برمیگردند ازالان خودتان رابرای حرف های آن روز آماده کنید مبادا خام شوید.یادتان باشد که هیچ چیزی تغییر نکرده، اوهمان ادم سابقی است که بهتر از شما راپیدا نکرده است.....عاشقتونم برا سلامتی خودم وخونواده امم ک ی صلوات و حتما میفرستی😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

طلاق نداد که نداد فقط مهرتو اجرا بزار بزار هی طلاق نده  فقط جدا زندگی کن

دخترمو چیکار کنم هرروز میاد دنبال بچه دخترمم گریه زاری ک من نمیرم بابا مامانمم اعصابشون خرد میشه

برایم مهم نیست ؛ کسی که از من گذشت می خواهد با یک نفر ادامه دهد یا صد نفر!چیزی که اورا مهم میکرد علاقه وتعهدش به من بود بدون اینها همه را به یک چشم میبینم ..همه آدم هایی که ترکتان کرده اند یک روز برمیگردند ازالان خودتان رابرای حرف های آن روز آماده کنید مبادا خام شوید.یادتان باشد که هیچ چیزی تغییر نکرده، اوهمان ادم سابقی است که بهتر از شما راپیدا نکرده است.....عاشقتونم برا سلامتی خودم وخونواده امم ک ی صلوات و حتما میفرستی😊
بالا گفتم ولی تونکن

برنامه همراه من؟

گلم میشه یکم بیشتر توضیح بدی 

میشه برای جور شدن جهزیع  و خرید خونه ی صلوات بفرستی دوست عزیز💜🌙حل شدن مشکلم فقط معجزه خدارومیخواد،خدایا تو بخواه  ۵ساله عقدم خسته شدم دیگه😭ت همش حرف میشنوم یعنی میشه ی روزی بیام بگم دارم عروسی میکنم😭😭😭😭یا امام رضا ب حق جوادت😭«ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَیٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ»•♥️⃟♡                ازتون خواهش میکنم از ته قلب پاکتون برا خوشبختیمون و اینکه مهرم ب دل شوهرم بیفته  ی صلوات بفرسین بهترین ها نصیب قلب مهربونتون❤۱۴۰۱/۷/۱۸
2728
اهان اسمش همراه من ولی نصب نکن کلا بیخیال باش کاش منم نمیفهمیدم هیچوقت این برنامه رد

ممنون عزیزم چشم 

در رابطه با شوهرت اصلا کاری ب اون خانم نداشته باش بنظر من 

چون ادم خیانتکار هیچوقت ادم بشو نمیشه با هیچ ترفندی همه چیز باید دلی باشه شما ب زور نمیشه کنترلش کنید اینطور فقط خودتون اذیت میشین 

درستون رو بخونین و بعد از اون طلاق البت اگر دیگ درست نشد تا مستقل باشین واصلا براتون مهم نباشه

برنامه همراه من؟ گلم میشه یکم بیشتر توضیح بدی 

بله عزیزم اگه شماره طرف همرا باشه این برنامه رو نصب میکنی اولش ی کد میره براطرف باید گوشیش دستش باشه کدرو بزنی بعد پیامو پاک کنی بعد اونجا میتونی خلاصه کارکرد وریز مکالمات کامل طرف رو ببینی

2740
بله عزیزم اگه شماره طرف همرا باشه این برنامه رو نصب میکنی اولش ی کد میره براطرف باید گوشیش دستش باشه ...

این برنامه هس گلم؟

ممنون ک‌وقت گزاشتی و جواب دادی مهربون 

میشه برای جور شدن جهزیع  و خرید خونه ی صلوات بفرستی دوست عزیز💜🌙حل شدن مشکلم فقط معجزه خدارومیخواد،خدایا تو بخواه  ۵ساله عقدم خسته شدم دیگه😭ت همش حرف میشنوم یعنی میشه ی روزی بیام بگم دارم عروسی میکنم😭😭😭😭یا امام رضا ب حق جوادت😭«ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَیٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ»•♥️⃟♡                ازتون خواهش میکنم از ته قلب پاکتون برا خوشبختیمون و اینکه مهرم ب دل شوهرم بیفته  ی صلوات بفرسین بهترین ها نصیب قلب مهربونتون❤۱۴۰۱/۷/۱۸

ببین این زندگی برات نمیشه تو داری خودتو داغون میکنی واسه یه نفر دیگه 

به آینده ات فکر کن چند سال بعد چه اتفاقی میوفته اصن می خوای چیکار کنی تا آخر عمر بجنگی با کی؟ با چی؟ 

یکم برا خودت ارزش قائل باش 

همسرت مسئول کارای خودشه تو راه افتادی دنبالش که به چی برسی 

بله عزیزم اگه شماره طرف همرا باشه این برنامه رو نصب میکنی اولش ی کد میره براطرف باید گوشیش دستش باشه ...

ببین این برنامه رو من دارم اون بالا که شماره خط هست شماره منه ممکنه شوهرم بتونه منو چک کنه؟ از کجا میتونم بفهمم منو چک میکنه یانه؟ چون اونم داره این برنامه رو

عزیزم به نظرم این کارها فایده نداره..دیر یا زود شوهرت رابطه ش با یه خانوم رو برای شما علنی میکنه   میگه که شما رو نمیخواد.‌زودتر جداشو و مستقل شو و پول داشته باش برای یه چنین روزی

من همراه منو دارم واسه برنامه همراه اوله چجوری میشه چک کرد مگه

اینجور که ایشون میگه نمیشه اصلا این برنامه فقط ساعت و دقیقه مکالمات یا مبلغ پیامک و میده اصلا شماره های مکالمات رو نمیزنه که . تو قسمت خدماتش هست

برای لذت بردن از زندگی کافیست کمی احمق باشی!