2733
2734
عنوان

💚دعوتی به صلوات برای امام زمان(عج)💚

| مشاهده متن کامل بحث + 242 بازدید | 58 پست

@هانیه_دلشکسته    

آبجی اگر دوست داشتید دوستاتونو تگ کنید ان شاالله خودتونم حاجت بگیرید.دوست دارید هر روز تگتون کنم؟

زندگی وقتی اونی میشه که ما میخوایم  که خودمون بسازیمش😇نه اینکه منتظر باشیم واسمون بسازن😊زندگیتوخودت بساز...امکان داره کسی دیگه بسازه اونی نباشه که تو میخوای😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@tamanna99    

قاصدک جان لطفا به نیت ازدواج ایشون ختم بذارید هروقتی براتون مقدور بود.خیر ببینید

زندگی وقتی اونی میشه که ما میخوایم  که خودمون بسازیمش😇نه اینکه منتظر باشیم واسمون بسازن😊زندگیتوخودت بساز...امکان داره کسی دیگه بسازه اونی نباشه که تو میخوای😉
2731
برادر بزرگوارم🌹 تشکر و پیام لازم نیس  همینکه میخونید کافیه لطف شماست خدا شما و دختر ن ...

سلامت باشید.من وظیفه داشتم تشکر کنم و بگم چون بیشتر با آداب دنیای واقعی آشنایی دارم تا مجازی.خدا به شما و خانواده محترم سلامتی بده

آقا هستم....چه بزرگ آفتی ست،،غمین بودن و نتوان گریستن.   هر لحظه که میکوشم در کار کنم تدبیر..رنج از پی رنج آید زنجیر پی زنجیر
2738
@دختر_پاییزم۲۴     به دوستم بگم توی تلگرام فردا یا شنبه واست ختم صلوات بگیره

اجی یه دنیا شرمنده فقط همین 😞😞😞

عزیزایی ک حاجت دارین حتما امضامو بخونین حاجت روا میشین خواهرا سوره مبارکه محمد معجزه می‌کنه       سوره محمد بخون عالیه معجزشو میبینی تو زندگیت دوای هر دردیه تونستی همه روز بخون اگه وقت نداری شنبه ها که متعلق به آقا رسول الله ص هست بخون یا روزی یه صفحه یا آیه هرچی در توانته بخون کلا ۳۸ تا آیه داره ولی معجزشو میبینی ب خدا توکل و اعتماد کن و بخون امتحان نکن گله من 🖤
اجی یه دنیا شرمنده فقط همین 😞😞😞

دشمنت گلم این حرفو نزن ناراحت میشم.تو دوستمی گلم بوس بوس

@اووکادوشونم     @هورتانسیا     @دختر_لاکچری     @3573   ...

سلام

ممنونم عزیزدلم

امام زمانی بمونی🤗

بابا گره ای که با دو رکعت نماز و یکم دلبری کردن از خدا باز میشه رو چرا با دست و دندون می افتی به جونش ؟!