2733
2739
چرا چ مشکلاتی داره؟  بگو شما خودت سوار شدی؟

ن ماشین بدی نیس ببین قطعاتش زیاد گیر نمیاد هنوز خیلی جا نیفتاده تو بازار و اینکه کوچیکه خیلی 

ایشون جیگر منه ❤️@میگن_ک_جذابم ❤️بسپار به خدا هیچیم دیگه نگو،خدا میدونه تو نمیدونی💚
بابام دنا  نامزد ام وی ام

اره ما هم میخاستیم دنا بزنیم

ولی میگم ک هم شانس بیرون اومدنش کمتر بود

هم اینکه شوهرم فعلا دستش تنگه

خودش میگه وقتی تحویل دادن میفروشم ی 405اس ال ایکس یا رانا میگیرم نمیدونم والا 

فعلا ک نداره تا بعد از عید ببینیم. چی میشه

تو چ کردی ک دلم این همه خواهان تو شد❤️    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
جون جون پس خیلی بیشتر مبارکه😁

اره😁

با اسم من ثبت نام زد برادر شوهرم

اسمم بیرون اومد 

شوهرم گفت میزارم ب اسم خودت باشه تغییرش نمیدم😄😄😁😁😍😍

اره ما هم میخاستیم دنا بزنیم ولی میگم ک هم شانس بیرون اومدنش کمتر بود هم اینکه شوهرم فعلا دستش تنگ ...

سخت نگیرید برای همین ک اسمتون دراومده شکر 

من ۱۵ باره ثبتنام کردم هنوز برنده نشدم البته ایرانخودرو😂

ایشون جیگر منه ❤️@میگن_ک_جذابم ❤️بسپار به خدا هیچیم دیگه نگو،خدا میدونه تو نمیدونی💚
2740
بیشتر از نظر ایمنی متاسفانه ضعیفن. اگه خدانکرده تصادف پیش بیاد خیلی نگران کننده میشه. کلا ماشین های ...

ما قبلش پراید 96 داشتیم، عادت داریم ب این ماشینا😅

ولی میگن ک بدنه اینا ک الان سایپا داره میزنه از 405 الان خیلی محکمتره الکی میگن ینی؟ 

سخت نگیرید برای همین ک اسمتون دراومده شکر  من ۱۵ باره ثبتنام کردم هنوز برنده نشدم البته ایرانخ ...

چ ماشینی زدی؟ 

ما ایران خودرو هم دوبار زدیم یبار رانا، یبارم 207 ولی برادر شوهرم میگف سایپا میزنم ک زودتر نتیجه بگیری

ما قبلش پراید 96 داشتیم، عادت داریم ب این ماشینا😅 ولی میگن ک بدنه اینا ک الان سایپا داره میزنه از ...

ان شاالله که همینطوره عزیزم. امیدوارم همیشه سلامت باشیم هممون. حالا تو هر ماشینی که بودیم

چ ماشینی زدی؟  ما ایران خودرو هم دوبار زدیم یبار رانا، یبارم 207 ولی برادر شوهرم میگف سایپا می ...

هرررچی فک کنی 

دنا 

دنا پلاس 

۲۰۷ 

پارس 

رانا پلاس 

و....

خسته شدم دیگه😑 سایپا هم ثبتنام کردم اونم خبری نیس