2737
2734
ربطی به بچه نداره

چطور این حرفو میزنی ؟؟؟؟؟این بچه ک بعد جدایی پدر و مادر عذاب میکشه تحمل بودن در کنار نامادری رو نداره دلش آغوش مادر میخواد باعث میشه بچه عصبی بشه و در آینده خیلی به خودش و زندگی مشترکش آسیب  برسه و دلش نا آرام باشه

عاشقانه عاشقتم سربازم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیروز ساعت ۳ و نیم عصر تاپیک زدی مجردی، ۵ تا بچه یهو‌ از آسمون افتادن تو دامنت؟ 😐😐😐  

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
2728
2740

کاربر های محترم 

تعدادبچه به خود ایشون ربط داره نه شما 

شما اب و نونشون رو میدین؟

ترانه تنهایی هام تو…#شادمهر ♠️♥️♣️♦️               ‌                    YouTube Me =sama_w
2706