2733
2734
عنوان

تجربه بزرگ کردن سایز سینه

| مشاهده متن کامل بحث + 1310 بازدید | 54 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من رازیانه دم میکنم میخورم بزرگتر میشه سایز سینه 

واقعا این کار را کردید؟ جواب داده؟؟ ببین من دو ماه عرق رازیانه صبح ها خوردم هیچ تاثیری نکرد!! در مورد ورزش هم بگم من بدنسازی کار میکنم همیشه شنا، پرس سینه و... را انجام میدم با این ورزش ها سینه هام فوق العاده خوش فرم شده و یک کمی خیلیییی اندک حجم گرفته ولی من میخوام یک سایز بزرگتر شه...الان مثلا لباس یقه باز میپوشم سینم اصلا چاک نداره چون کوچیکه فاصله دار وای میستن...

2728
جدی  از من که بزرگتر شده  از اکثر کسایی رو هم که میشناسم افزایش سایز داشتن  نه عوا ...

نه من نمیخوام چاق بشم. الان ۱۳ کیلو کم کردم ولی سینه هام بد شده گفتم شاید کمک کنه به اینکه سینه هام یه کم بزرگتر بشه

واقعا این کار را کردید؟ جواب داده؟؟ ببین من دو ماه عرق رازیانه صبح ها خوردم هیچ تاثیری نکرد!! در مور ...

عرق رازیانه نه تاثیر نداره از عطاری خود رازیانه رو بگیر با اب دم کن هر روز بخور من نتیجه گرفتم و البته اگه کیست نداری تو سینت اینکارو بکن 

باید اعتراف کنم از تمام اشک ها و شکایت همین که مادرم میخندد من خوشبختم💚😊
عرق رازیانه نه تاثیر نداره از عطاری خود رازیانه رو بگیر با اب دم کن هر روز بخور من نتیجه گرفتم و الب ...

تا چند روز باید اینکار را بکنم، تا نتیجه بده؟ صبح ناشتا بخورم؟

من یک کیست خیلی کوچیک تو سینم هست نباید بخورم؟؟

تا چند روز باید اینکار را بکنم، تا نتیجه بده؟ صبح ناشتا بخورم؟ من یک کیست خیلی کوچیک تو سینم هست نب ...

کیست تو سینه دارین نباید بخورین تشدید میکنه

باید اعتراف کنم از تمام اشک ها و شکایت همین که مادرم میخندد من خوشبختم💚😊
2740

عزیزم بی دردسر و خیلی راحت میتونی با خانم دکتر شفیعی صحبت کنی

ایشون میتونن شما رو ب چیزی ک میخاین برسونن

من ادرسشونو میذارم اگر مایل بودی حتمن یه وقت بگیرین

دکتر مریم روشنی

https://instagram.com/dr_maryam_shafiei