2733
2734
اصلا اینجوری نیست استارتر،زایمان کردی حساس شدی تو مادرشی چه شیر خودتو بخوره چه شیر خشک بهت وابسته ...

خودم حس میکنم. حرفای اطرافم که هیچ. وقتی گریه میکنه حتی با بغلمم اروم نمیشه

turk girl.❤ملوسک ناناز بودم ۴بار تعلیق شدم.⛔فیتنس کار بودم که بخاطر نی نی کوچولوم فعلا کار نمیکنم ولی شما همچنان هولاهوپ و ورزشو ادامه بدین اکی؟⚽️🤸‍♂️! فمینیست به معنای برتر بودن زن نیست به معنای برابر بودن حق زن و مرد است🎎.من معتقدم زن باید قوی باشه و از حق خودش دفاع کنه پس تو تاپیکای جنجالی در این مورد حرفی زدم ناراحت نشین. 🥇  خدایا چرک کف دست لطفاااااااااااا🙏💲💲💲💲💲💵💵💵💵💵                       
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین ی سرشیشه صفر از داروخونه بگیر و بزار رو سینت و بزار دهنش با اینکار بچم سینمو گرف 😀چندین نفرم گ ...

اخه الانم شیرم خییییلی کمه درحد خشک.

turk girl.❤ملوسک ناناز بودم ۴بار تعلیق شدم.⛔فیتنس کار بودم که بخاطر نی نی کوچولوم فعلا کار نمیکنم ولی شما همچنان هولاهوپ و ورزشو ادامه بدین اکی؟⚽️🤸‍♂️! فمینیست به معنای برتر بودن زن نیست به معنای برابر بودن حق زن و مرد است🎎.من معتقدم زن باید قوی باشه و از حق خودش دفاع کنه پس تو تاپیکای جنجالی در این مورد حرفی زدم ناراحت نشین. 🥇  خدایا چرک کف دست لطفاااااااااااا🙏💲💲💲💲💲💵💵💵💵💵                       
2731
چون یه مادرم و دخترم ۴ ماهشه میفهمم چی میگی میفهمم تو دلت چی میگذره من میتونم تو رو حست کنم😔

تو چیکار میکنی؟؟؟

اگزما بیخودی نمیزنه گلم حتما ی چیزی میخوره ک فقط با تست الرژی میتونی بفهمی پماد هم هرچی گرفتی باید ...

متاسفانه همه پمادها کروتون داره و فقط با همین اگزماش رفع میشه،البته دوزش خیلی پایینه

اره دکتر هم گفت دیگه بچه رو زجر ندین،ببرین تست انجام بده اون ماده رو حذف کنید

الان پسر شما میان وعده چه میخوره؟

بعد نگفت رژیم بگیری چه چیزایی رو نخوری؟ بچت حساسیت داره یا باید رژیم بگیری شیر خودتو بدی یا حتما شیر ...

اره خب گفت لبنیات نخور. پسرم یه هفتس کلا سینمو نگرفته شیرمم خشک میشه. نان اچ آ میدم بهش

رفتم همین که به دکتره گفتم شیرخشک میدم به شوخی گفت چه مامان بدی هستی درسته به شوخی گفت ولی دلم ریخت

چی باعث شده که انقدر ضعیف بشی؟ 

حرف عجیبی زدی مگه شناخت مادر توسط بچه به شیر دادنه؟ من هم شیرخشکی بودم بعد از بچه هام عزیزترین موجود روی زمین برای من مادرمه با وجود دوتا بچه به شدت بهش وابسته هستم

کریستین بوبن نویسنده مورد علاقه من تو کتاب دیوانه وار می‌گه هنر اصلی هنر فاصله هاست. زیاد نزدیک به هم می سوزیم. زیاد دور از هم یخ می زنیم. باید جای درست را پیدا کنیم و همان جا بمانیم.برای من عجیبه ما معتقدیم به دوری و دوستی ولی اصرار به ازدواج داریم. بله فرار از تنهایی نیاز به حس امنیت و یک رابطه جنسی مستمر و سالم و در نهایت فرزند آوری هست ولی باید به این جنبه هم فکر کرد که چقدر دوست داشتن واقعی را با عادت کردن به ف*اک دادیم؟ حسابش را کردیم که چقدر استعداد خصوصا زنان به تبع ازدواج از بین رفته؟ حسابش رو کردیم که چقدر آدم مهاجرت تحصیل تو بهترین دانشگاه ها شغل در یک شرکت بین المللی و یا دنبال کردن هنر و کار مورد علاقه رو گذاشتن پای این حضور همیشگی کنار هم ؟ پس اگه زندگی شما از عشق ناب به عادت رسیده اگه ازدواج شما چیزی شبیه به توقف پروژه توسعه فردی بوده اگر برای رشد یک نفر باید جای پایش روی شانهء له شده دیگری باشد اگر فارغ از فشار خانواده و دید جامعه و قانون آدم ثروتمند و قدرتمندی بودید انتخاب شما در این لحظه دیگه همسر شما نیست باید بگم چیزی شبیه به مرگ تدریجی رو تجربه می کنید. برای دوباره عاشق شدن و عاشق موندن تلاش کنید به طول زندگی فکر نکنید مهم نیست چند روز و چند سال کنار هم هستید به عرضش فکر کنید به اینکه از لحظه لحظه ی زندگی کنار هم لذت بردید یا نه برای من خیلی عجیبه آدم ها از خیانت می ترسند اما از عادت نمی ترسند آدم مگر چند بار زندگی می کنه که بیست سی چهل سال رو با کسی بگذرونه که لاجرم باید با اون باشه دوستش نداشته باشه و مثل یک کارمند مثل یک هم‌خانه باهاش ادامه بده.
عزیزم من زیاد شنیدم ک سینه مادرشونو نگرفتن خواهرمم شییرخشکی بود سخت نگیر یه جور تعریف کردی دل من کبا ...

کلا یه حالیم اصلا. وقتی میشنوم یکی شیرخودشو میده به بچش حالم بد میشه

رفتم همین که به دکتره گفتم شیرخشک میدم به شوخی گفت چه مامان بدی هستی درسته به شوخی گفت ولی دلم ریخت

مگه ب مادر بودن ب شیر دادت یا ندادنه؟

خودم به شخصه قبول دارم، کسی ک بتونه منو تحمل کنه آدم عادی  و معمولی نیس      

مطمئن باش که بوی تو و صدای ضربان قلبت رو خوب میفهمه 

خودتو اذیت نکن

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...
منم شیرخشک میدم چشه مگه؟ از شیر مادرم بهتره  ناراحت نباش

اخه دلم میخاس بگیرم بغلم شیرش بدم زیر سینم بخوابه ارامش بگیره. کلا درگیر شیرخشکم ضد حساسیتم تلخه نمیخوره

2706