2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهش میکنم نفریی یه صلوات بفرستید لطفا برای حاجت روا شدنم 🙏😭

روزهای سختم که تموم بشه روی شونه خدا میزنم ومیگم از من که گذشت اما با هیچکدوم از بندهات اینجوری نکن خیلی سخت گذشت....تو رو خدا خیلی دعام کنید انشالله من و عزیزانم به جمیع حاجات دلمون برسیم و خدا دلمونو شااااد کنه انشالله 🥺🙏😭😭😭
۳ ماه جدا شدم پیام میداد زنگ میزد گوه خوردم دیگه اشتباه نمیکنم دیگه هیچی به مادرم تعریف نمیکنم از خو ...

ولش کن خواهر از کجا معلوم مشکل روانی نداشته باشه

گل سرخم چرا پژمرده حالی؟         بیا قسمت کنیم دردی که داری بیا قسمت کنیم، بیشش به من ده                                        که تو کوچک دلی، طاقت نداری!  
2728

جدا شدم

پیام میداد مگه منو‌ بخاطر رشتم میخاستی مگه منو‌ بخاطر خودم نمیخاستی

بازم برگشتم اما گفتم توروخدا فقط اذیتم نکن همینننن یبار دیگه اینجور بی محلی بدرفتاری نکن گفت چشم

دوباره دوماه خیلی خوب‌بود هوامو داشت یهووو باز حوصله نداشت میگفت مشکل دارم بابا اینقد پیام نده حوصله حرف ندارم میگفتم چته گفت مشکل شدید مالی دارم قرض دارم یکم نمیدونم چکار کنم

گفتم تکلیف من چی؟؟ میگفت دوس داری جدا شو‌یا میگفت دوس داری بمون

منم‌میگفتم بابا یکم بهم توجه کن وقتی اینو‌میگفتم دعوا میکرد حرفای خیلی زشت میزد وحشتناک و....

منم الکی بلاکش میکردم از یجا دیگه پیام میداد تو‌که برمیگردی جربزه  رفتن نداری اصلا مرد باش سر حرفت بمون و برنگرد

2738

من خوندم قبلا ماجرای زندگیتو...اگر جدا نشی واااااااقعا به عقلت باید شک کرد...اگر جدا نشی یک سال بعد میای و تاپیک میزنی شوهرم دست بزن داره و خیانت میکنه و راه حل میخوای...بابا این چی داره آخه...خودتو نجات بده دختر

یه جوابم نتونستم بخونم تموم شد داستان یهو ترکید

عزیزم اول هر جدا شدنی سخته ولی دلت واسش نسوزه اون چون میدیده تو ازش سری با فحشا و حرفاش میخواسته تحقیرت کنه که اعتماد به نفستو از دست بدی این رابطه به شدت سمیه.

گوهر خود را مزن بر هر سنگ ناقابلی

صبر کن پیدا شود گوهر شناس قابلی

https://uupload.ir/
2706