2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من بودم میگفتم اصن برو بمیر تو هم

درمن یک تیمارستان وجود دارد یک تیمارستان با هفتاد تختخواب هفتاد تختخواب با هفتاد دیوانه و سخت ترین کار دنیا را من میکنم  زمانی ک ازمن میپرسند خوبی؟ ومن باید یک تیمارستان هفتاد تختخوابی را ارام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم بله امروز خیلی خوبم...
این سیاست رو ندارم بی احترامی نمیکنم  اما میگم جواب خوبی باید خوبی باشه اگر جواب عکس بگیرم ناا ...

سعیتو بکن بهتراز اینه که مثل ببخشید مرده متحرک زندگی کنی واسه زندگی و ساختنش تلاش کن بخاطر بچه هات چطور میخوای بسوزی و بسازی محبت کن منتظر نباش یه شبه برگرده بهت  بهش محبت کن تو روش واینسا با احترام و خوب باهاش حرف بزن اگه اشتباهه کارش بهش بگو ولی با یه عزیزمی عشقمی   بعد حرفتو برن  اصلا بهش میگی دوست دارم یا الکی کنارتم که رد میشه بوسش کن  اگه شما بخوای میتونی تغییرش بدی فقط نسوزو خودتو پیر نکن سعی کن 

فرقی ندارد چه ساعت از شبانه روز باشد صدایت که میشنوم خورشید در من طلوع میکند😍 من هیچ ام تُ💑 در همه هیچ من همه ای ،،****** همسفرم♾ همسرم 
2731

عزیزم یک کانالی هست توی تلگرام به نام همسران خوب    دکتر محسن پور احمد خمینی   مشاورش هست  خیلی   مطالبش مفیده  برو  بخون   یک ماه   وقت بزار برای زندگیت  و تلاشتو بکن که بعدها پیش بچهاتم پشیمون نباشی   بعد اگه خوب شد که چه بهتر اگر نه  هر کار دلت میخواد بکن

چقد بد بیچاره مامانت  بشین ی عمر زحمت بکش دختر بزرگ کن ک بدی دست کی آخه

یعنی دارم میمیرم از خجالت .درست یک هفته اس حرف نمیزنم باهاش.دوست دارم داد بزنم اما بهونه دستم نمیده 

به امید روزی که امضامو تغییر بدم که بالاخره منم آدم شدم مهربون شدم.برام یه صلوات بفرست خواهش میکنم