2733
2739
ای بابا سرچی؟؟سر همین دختر عفریته??چی میگه شوهرت گردن نمیگیره؟؟بازم انکار میکنه؟ اعصاب وروا ...

اوف ن بابا

سه روز رفتم بیرون خرید سر اون دادو هوا راه انداخته

دیشب قرار بودی ببرتمون بیرون

بلند شد رفت بیرون گفتم زود بیا بریم گفت باشه ساعت ۶ خواهرش اومد گفتم اومده دنبالم ده دقه برم میخواد از اون مغازه ک من میشناسم خرید کنه   ساعت ۷ زنگ زد قلیونمو بزار بیام ببرم گفتم میخواستیم بریم بیرون اخه گفت ۹ میام بریم گفتم بخدا شام بیرون خوردن تفریح نیست      منم بیرون موندم تا زنگ بزنه اخر زنگ نزد ۱۰ اومدم خونه گفتم شام میای بپزم گفت میام ساعت ۱۱ و نیم اومد محل ندادم بش

دعا کنید زندگیمون خوب شه😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من تهرانم یه کم دوریم به هم وگرنه هرکمکی ازدستم بربیاد برات میکنم عزیزم

اره خلاصه ک رفت خوابید گفت بیا پیشم رفتم خوابیدم مست بود     ساعت ۳ گفت اب میخوام اب اوردم رفتم جای دیگه خوابیدم میومد میگفت بیدار شو حوصلم سررفته و اینا بیدار نشدم صب رفت دوباره ساعت ۲ اومد گفتم برم ملاقات پسر عموم دادو ول شدی کلا بیرونیو....

2740
چقد بیخیاله قول داده ببره بیرون خودش گذاشته بارفیقاش رفته این چقد بیخیال زن وبچس🥺

اصلا اینطوری نبود دیگه هرشب بیرون بودیم خرید باهم میرفتیم وقت و بی وقت پیش ما بود

چقد بیخیاله قول داده ببره بیرون خودش گذاشته بارفیقاش رفته این چقد بیخیال زن وبچس🥺

میگی بزن ب بیخیالی اون برا اونم رعوا درست میکنه