2733
2739
پره ..منم حساب کردم اینجور پیش بره دو سالگی ۲۰ کیلو بشه خوب نیست خوب الهی شکر سالمه ولی اضافه وزن خو ...

خب خودتون و همسرتون درشتین؟؟خب بعضیا درشتن دیگه،یکی ازاشناهای ما وزن تولدش شش بود،خب خیلی درشت بود،صدونود قدش بود واقعا هیکلی بود،اصلن چاق نبود

ماشالله وزن تولدشم خوب بوده  پسر منم ۳۹۰۰ بود همیشه هم وزنش بالای نمودار بود ولی هیچوقت دکترش ...

خداکنه عزیزم ممنونم خیلی دلم گرم شد از خوندن پیامت ..پسر منم قدش خوبه ولی وزنش یکم بالاست ..خود منم پرم شوهرم هم همینطور میگم شاید ژنتیکی باشه اصلا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
😔😔دکترا ترسوندنم ..الان از آزمایشگاه اومدم آزمایش خون داد برای کم کاری تیرویید و چربی و قند و اینا ...

دختر منم تپلیه دکترش ب تیرویید مشکوک بود ولی خداروشکر چیزیش نبود . تپل بودن نوزاد هم موروثیه هم بستگی ب شیرتون داره نگران نباشید

یا مَن فِعْلُهُ لَطیف 🌸 ای آنکه کارش مهربانی است ... 🕊🤍🌱
ببین لطفا به من گوش کن خودت رو نگران نکن باشه ؟ خودتو نگران نکن اصلا  جواب ازمایشش ان شاالله ا ...

ممنونم عزیزم از پیامت بخدا با بغض پیامارو مبخونم دست خودم نیست نگرانم ..شاید واقعا بعضی بچه ها درشتن و حتما ک نباید جوریشون باشه خدا نکرده ..پسرم موقعی ک دنیا اومد من شیر نداشتم مجبورا شیر خشک دادیم عادت کرده بود بیشتر ب شیشه شیر ولی بیشتر شیر خودمو میخورد ولی قبل س ماهگی کامل شیر خشکو قط کردم الان فقط شیر خودمو میخوره 

2740

بله پسر من از اول اضافه وزن داشت 

۱ ماهگی وزن ۴ ماهگی رو داشت 

۹ ماهگی وزن ۱ سالگی رو داشت 

دکتر هر بار میگه اضافه وزن داره 

خب چیکار کنم تنش سلامت باشه

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

عزیزم الکی بخودت استرس نده

من خواهرم دو ماه و نیم بود ۸ کیلو بود خیلیم تپلی بود الان ۱۴ سالشه لاغر شده

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍

حالا ک مامانا تو این تاپیک هستن با اجازه استارتر منم سوالمو‌مطرح کنم . بچه ها دختر من نزدیک ب ۱۰ماهشه هیچ غذایی نمیخوره گهگاهی اونم ب زور‌چنتا قاشق کته میخوره چیکار کنم؟؟ 

یا مَن فِعْلُهُ لَطیف 🌸 ای آنکه کارش مهربانی است ... 🕊🤍🌱
عزیزم الکی بخودت استرس نده من خواهرم دو ماه و نیم بود ۸ کیلو بود خیلیم تپلی بود الان ۱۴ سالشه لاغر ...

من خودم نوزاد بودم مثه پسرم لپ داشتم و درشت بودم ولی مامانم میگه هیچ دکتری نگفت آزمایش بدی ..ب تپلی معروف بودم الان هم پرم ولی چاق و درشت نیستم اتفاقا همه میگفتن لاغری ولی وزنم ب اندامم نمیخورد بعد بارداری یکم اضافه وزن گرفتم ..شوهرم هم پره و قد بلند 

2706