2737
2739
عنوان

چرا انقد بچه تو سایته

| مشاهده متن کامل بحث + 901 بازدید | 84 پست
عزیزم همین 15 ساله ها بیشترشون متاهلم هستن

دیگه بدترررر 

من سطل آشغالی عاطفی تو نیستم دوست من ؛ پس اگه از جای دیگه زخمی هستی انرژی های منفی و سلیطه بازیاتو برای خودت نگه دار ؛ چون به محض اینکه متوجه بشم عقده داری پیاماتو نمی‌خونم 😝😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
الان یعنی ۱۵ سال بزرگه ؟ 

نه والا

۱۸ به پایین به نظرم سایت به دردشون نمیخوره

چون خب وقتی میتونه به درد بخور باشه براشون که وارد جامعه و دانشگاه شدن

ولی خب ... گیرم بدیم دیگه کلا میان سنشونو دروغ میگن

والا من دختر خوبیم دلت میاد بهم بگی بچه  ۱۷ سالمه سال دیگه کنکورمه بچه نیستم دیگه

فضای خواهرشوهر مادرشوهر فقط ذهنتو درگیر می‌کنه اصن چشم و گوشتونو نسبت به این مسائل رختخوابی فعلا ببندید در عوض رو مسائل دیگه سرمایه گذاری کنید

من سطل آشغالی عاطفی تو نیستم دوست من ؛ پس اگه از جای دیگه زخمی هستی انرژی های منفی و سلیطه بازیاتو برای خودت نگه دار ؛ چون به محض اینکه متوجه بشم عقده داری پیاماتو نمی‌خونم 😝😉
2738
@تاول    

آمدم

من نمی‌خوام مشکلاتمو حل کنی نمیخوام ناراحتی هامو باهات شریک شم خودم از پسشون برمیام ولی تو فقط اون آغوش گرمی باش که وقتی از جنگیدن خسته میشم، بهش پناه ببرم همین 

من خیلی دلم براشون میسوزه 

تو اوج نوجوانی تفریحشون کل کل و بعضا درشت گویی با خانمهای بزرگتر اینجاست 

گوشی بدست افتادن یک گوشه اصلا نمیفهمن دوره کوتاه و شیرین نوجوانی چطور و کی گذشت 

نه تو درس چیزی میشن نه به جایی میرسن . باز زمان ما یکی درس نمیخوند دوتا بیرون میرفت و چند تا آدم میدید و باتجربه میشد این طفلکیها پسر بازیشون هم کنج خونه ست

فضای خواهرشوهر مادرشوهر فقط ذهنتو درگیر می‌کنه اصن چشم و گوشتونو نسبت به این مسائل رختخوابی فعلا ببن ...

ما خودمون چشم و گوشمون کلاااا باز شده.. بچه نیستیم که .. داریم درس مسائل رخت و خوابی رو میخونم😂 دختر عاقل و بالغ ایم.. اکثرا اینجا میشناسنم.. ۴ ساه معتاد اینجام.. امسال کاربری زدم اینم کاربری ۴ هستش اونا رو خودم تعلیق میکردم... اهل اینستا و.. نیستم اینجا رو دوست دارم و صب تاشب اینجام

اکثر دوستامم اینجاک