2733
2734
عنوان

چرا از هر کی خوشم میاد بعدش بی توجهی میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 555 بازدید | 50 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این قانون دختراست دیگه  مگه نمیدونی؟

راستش من بیش از حد مغرورم غیرممکنه یه حرفو دو بار بزنم هر چقدرم تو خودم نابود بشم بخدا اگه خوب باشه جونمم میدم براش اما اگه ناز کنه ده نمیتونم بهش اصرار کنم

نه تا قبل اینکه بهش بگم هم بال بال میزد به کس دیگه ای واقعا اهمیت نمیداد شاید من چون محترمانه حرفمو ...

مگه چی گفتی

شاید از ایناس که حرف محترمانه تو کتش نمیره

منکه نمیدونم چی گفتی با چه لحن اما با نظرت موافقم فکر میکنم اینجوری بهتر بود 

الان جواب رد بهت داده؟؟؟ 

2731

اشتباه می کنی برادر اشتباه 

نباید بهش مستقیم بگی بذار خودش فکر کنه تو می خوایش ولی تو هیچ وقت مستقیم نگو بذار تو کفش بمونه وخودش بهت بگه یا وقتی بهش بگی که اون کلی تو ذهنش بهت فکر کرده باشه 

راستش من بیش از حد مغرورم غیرممکنه یه حرفو دو بار بزنم هر چقدرم تو خودم نابود بشم بخدا اگه خوب باشه ...

خب الان تکلیف ما را مشخص کن بهش پیشنهاد دادی رد کرده؟ 

بی توجهی کرده؟ 

چیکار کرده؟ 

کامل بگو تا بتونیم کمکت کنیم

نه بخدا من رفتم بهش پیشنهاد دادم بعد سه روز رفتم سراغش شاید فکر میکنه زیاد برام مهم نیست که دو قدم ر ...

یه کم دیگه صبر کن اگر دیدی رفتارش همون به خواهرت بگو دلیلش ازش بپرسه اگه بازهم جواب سربالا داد دیگه محلش نده وقتی یکی را زیاد تحویل بگیری فکر میکنه حالا کی هست، بعضی آدمها کم ظرفیتن حتی برای توجه کردن و محبت 

2740
راستش من بیش از حد مغرورم غیرممکنه یه حرفو دو بار بزنم هر چقدرم تو خودم نابود بشم بخدا اگه خوب باشه ...

چ غلطا اگه مغروری ازدواج نکن چون زن ناز داره

وزن اولیه ۷۵ وزن فعلی ۶۷  قد ۱۷۰ 💜درمن چه میگذرد وقتی جهان درگذراست ✌💜
خب الان تکلیف ما را مشخص کن بهش پیشنهاد دادی رد کرده؟  بی توجهی کرده؟  چیکار کرده؟  ...

بی توجهی کرده یعنی دم در بود من رفتم سمتش رفت داخل متاسفانه مشکل اینه که من مستقیم بهش پیشنهاد ازدواج دادم

مگه چی گفتی شاید از ایناس که حرف محترمانه تو کتش نمیره منکه نمیدونم چی گفتی با چه لحن اما با نظرت ...

لحنم یکم با خجالت همراه بود چون یهویی شد آماده نبودم اون لحظه که بهش بگم

نه سبک نیست واقعا نگفت دوسش دارم مثلا به شوخی پیش خواهرم میگفت منتظرم بیاد منو بگیره 

😐😅😅😅😅

لطفا برای ظهور اقا امام زمان صلوات بفرستید                     سه زن در دنیا زیبا ترینند..... مادرم  ....    انعکاس تصویرش در آیینه ..... سایه اش......    
بی توجهی کرده یعنی دم در بود من رفتم سمتش رفت داخل متاسفانه مشکل اینه که من مستقیم بهش پیشنهاد ازدوا ...

خب داداش مشکل همینجاست نه سلامی نه علیکی نه مقدمه ایی بهش گفتی بیا باهم ازدواج کنیم

خب هرکی بود محل نمیداد شاید قصد دختره فقط رل زدنه نه ازدواج اول میپرسیدی قصد ازدواج داری یانه

اگرم دلت اونا گرفته و نمیشه ازش دل بکنی به خواهرت بگو بپرسع ببینه حرف حسابش چیه شاید انتظار همچین حرفیا نداشته شایدم خواسته کلاس بزارع

اخه نه به مغرور بودنت نه به اینکه رفتی خواستگاری کردی