2733
2739
عنوان

حاضرید برای ماهی 17 ملیون

| مشاهده متن کامل بحث + 1310 بازدید | 61 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
برو عزیزم تا جوانی کار کن و پس انداز کن . مخصوصا که بچه نداری

یه سیبی رو که پرت کنی بالا تا بیاد پایین هزارتا چرخ میخوره برو بغدا اگه کار بهتری بود ادامه بده یا توی کارت بمون تا جایی که توانشو داری

بستگی به تفاوت حقوق داره قبلا چقدر بوده؟

حقوقم قبلا خیلی کم بود، 4 و خرده ای و محیط کارمم پر از مرد مریض. برای همین استعفا دادم... 

چند جایی تو شهر خودمون رفتم مصاحبه اما نشد متاسفانه. این کار رو تو یکی از شهرستان های مجاور پیدا کردم و دقیقا هم مرتبط با رشتم هست 

تو با روح من از روز ِ ازل یارترینی🤍
2740
نه اصلا نمیرم.از صبح تا شب سرکاری خستگی و فشارکار نمیذاره از پوله لذت ببری که. برای یه خانم انقدر کا ...

درآمد قبلیم به هیچ وجه راضیم نمی‌کرد 

تو با روح من از روز ِ ازل یارترینی🤍

[QUOTE=224078571]متاسفانه امکانش نیست [/QUOTEپس سخت میشه 

بنیه وتوان خانم کمتره وبراش سخته صبح تا شب سر کار باشه ،شب هم که میای خونه باید به کارای شخصی وخونه برسی 

حقوقش وسوسه کننده هست اما من خودم شخصا وقتی خیلی کار دارم به شدت غرغرو وعصبی میشم وظاهر ورنگ روم بهم میریزه ،به معنای واقعی داغون میشم 

اگر همسرت پایه هست وهمراهه تو تقسیم وظایف وخودت هم دوست داری وتوانش روداری برو،حقوقش خوبه وسختی کار رو قابل تحمل میکنه 

این همه آدم از خونه میرن سرکار یه ساعت تو راهند

شما هم مثل بقیه

چندروز اول سخته 

بعدا عادت میکنی

خواهرم قبل از کرونا هرروز 45 مین رانندگی می‌کرد روستا میرفت معلم بود

هرروز حقوق 2 بعد شد 3

2706