2733
2739

من هر گوشواره ای میگیرم یا باز میشه میوفته یا میشکنه. حلقه ای و صدفی داشت  خراب شدن

من یه مامان آرمی هستم و۲۶سالمه😇تیکر تاریخ خرید ماشینمونه🤏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حلقه ایا محکمن که

دخترای خواهر من دارن خراب نشده

بهترین مدل واسه بچه هاهم همینه

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤
2728

میخی بگیر 

خیلی وقتا مردم در مورد سفر به گذشته فکر میکنن و نگران یه تغییر تصادفی تو زمان حال هستن                                اما هیچکس تو زمان حال فکر نمیکنه که بتونه آینده خودش رو به طور اساسی تغییر بده...!  
2738
حلقه ایا محکمن که دخترای خواهر من دارن خراب نشده بهترین مدل واسه بچه هاهم همینه

پس چرا برا دختر من باز میشدن میوفتادن رو زمین😑 دوبار براش گرفتم

منکه چون دخترم بد میخوابید گوشواره تو گوشش کشیده میشد حدود دو ساله بود درآوردم، ترسیدم گوشش زخم بشه. مدام سرشو رو بالشت می‌چرخوند.بعدم سوراخ گوشش بسته شد متاسفانه. 

ولی تا جایی که میدونم حلقه ای ها محکمه اصلا باز نمیشه. 

منکه چون دخترم بد میخوابید گوشواره تو گوشش کشیده میشد حدود دو ساله بود درآوردم، ترسیدم گوشش زخم بشه. ...

دختر منم بدش میومد. الان 3 سالشه خوشش میاد میگه مامان گوشواره میخوام

2706