2737
2734
عنوان

طاقت نیوردم خودمو لو دادم+اسکرین😭

| مشاهده متن کامل بحث + 110407 بازدید | 245 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه قضیه برایه چندین سال پیشه که با خیلیا بوده بعد که با شما وارد رابطه شده اگه بهتون خیانت نکرده،گذشته اش به شما مربوط نمیشه عزیزم همه آدما یه سری اشتباه داشتن مهم اینه پی به اشتباه ببریم و دیگه هرگز تکرارش نکنیم

2731
در حد ده تا دوست دختر ناقابل

منم رفته بودم تواکانت تلگرامش البته به خواست خودش رفتم اونایی ک مخفی کرده بود دیدم به به بایکی بود قبل از من

اگه امضامو میبینی دعام کن کاربری دست منو دختر عمومه 
2738
با من بوده خیانت کرده کاش مال قبل بود😔

پس حتما یه فکر اساسی بکنید،بعضیا برایه تفریح همزمان با چند نفرن با هیچ کدوم رابطه جدی ندارن و به طرف مقابلم اینو گفتن که فقط برایه سرگرمیه من این جور آدما رو بد و پست نمیدونم سبک زندگیشون اینه،اما کسی که با چند نفره گولشون زده رابطه جدیه واقعت پسته.

پس حتما یه فکر اساسی بکنید،بعضیا برایه تفریح همزمان با چند نفرن با هیچ کدوم رابطه جدی ندارن و به طرف ...

نوشته میشناسمت؟ 

ولی باورم نمیشه قربون صدقه من میرفت چند نفر دیگم دوست داشت احساس یه سال دوساله نیست شیش هفت سالس یه شبه روحم مرد

نوشته میشناسمت؟  ولی باورم نمیشه قربون صدقه من میرفت چند نفر دیگم دوست داشت احساس یه سال دوسال ...

رابطه اتون خیلی طولانی مدته جدایی سخته ولی بهترین راهه، این همه سال داشته بهتون خیانت میکرده،خائن جماعت عوض بشو نیست به نظرم

2706