2737
2734
عنوان

هدیه ای برای مادر

| مشاهده متن کامل بحث + 159 بازدید | 25 پست
اخه برای مادر سن بالا دوچرخه هدیه میدن 😐خیلی کم هست زن د مرد که دوچرخه سواری کنن تا حالا چقدر بیرون ...

دوچرخه خوبه ولی به نظرم یه جورایی اهانته! فک کن برای مادرت که ۳۰ بزرگتره دوچرخه بخری😬

En contra Significado com você🍂🍂    meu amigo🕊🕊🕊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه برای مادر سن بالا دوچرخه هدیه میدن 😐خیلی کم هست زن د مرد که دوچرخه سواری کنن تا حالا چقدر بیرون ...

مگه گفت مامانم پیره

اره چون شما دوچرخه سوار ندیدی دلیل نمیشه دوچرخه سواری برات مسخره بیاد

خدایا عاشقتم
2728

بشقاب دیوارکوب دلبر و جذاب😻💥

برای تمام مناسبتها🎁🎊

نصف قیمت بازار🙀🏃

به پستام سر بزن👈💜

فقط ۵۰ تومن 😍کلی طرح زیبا🏃

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من فرمول کرم میفروشم ۳ تا فرمول دارم(بدون پماد و مواد مضر) هر کسی فرمول کرمِ سفیدکننده vip میخواد به تاپیک اخرم سربزنه(50تومنه) گرفتارم ممنون دوستان🙏💚                           پسرای عزیزم قول میدم مامان خوبی باشم براتون💙💙                     دوستان من کارای هنری انجام میدم💚بشقاب دیوارکوب 💫اینم پیج روبیکام Bano99ilya خوشحال میشم ازم حمایت کنید این لینک کانال سروشمه👇http://splus.ir/banoy_honarmand
مگه گفت مامانم پیره اره چون شما دوچرخه سوار ندیدی دلیل نمیشه دوچرخه سواری برات مسخره بیاد

مگه من گفتم دوچرخه سواری مسخره هست 😑😑😑گفتم دوچرخه سواری مثل ماشین سواری اونقدر رونق نداره که بیای برای مادرت که سنش هم بیشتره دوچرخه هدیه بدی مادرش پیر نیست ولی کمش بیشتر از ۳۰ ۴۰ سال سن داره هر آدمی توی این سن دوچرخه سوار نمیشه مخصوصا خانم 

2740
والا همه مثل شما پولدار نیستن

عزیزم پولداررر به اون صورت نیستیم ولی نون بازومون میخوریم پدر من اول کارگر بود بعد الان شده صاحب کارخونه بعد۲۳ سال جون کندن مادر من ۳۰ سال با انواع ادما سر کرده جونشونو نجات داده(پزشک) 

نه گلم ما ازونا نیستیم که مال مردمو میخورن شبم راحت میخوابن

قضاوت.نکنید#  

عزیزم پولداررر به اون صورت نیستیم ولی نون بازومون میخوریم پدر من اول کارگر بود بعد الان شده صاحب کار ...

عزیزم شما قضاوت کردین

من نظرمو گفتم شما خوشت نمیاد اسنپ کار کنی چیکار به بقیه داری

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱
عزیزم شما قضاوت کردین من نظرمو گفتم شما خوشت نمیاد اسنپ کار کنی چیکار به بقیه داری

نه عزیزم من هر چی بگم متوجه نمیشین بگذریم 

چرا حالا تو تاپیک من اومدین؟😐