2733
2734
عنوان

میخوام دخترم و بکشم انقدر بزنم🤢🥵

| مشاهده متن کامل بحث + 1598 بازدید | 45 پست
چجوری دختراتون اینقد زرنگن اون وخ من بالای 10 ندرم😐🙄البته دخترت تو غیر انتفاعی میخونه الکی 20 میده ...

خیرخانم 

من سالها غیرانتفاعی خوندم نمره الکی ب کسی نمیدن

فقط چون کم بودیم کلاس ،،باهامون بهترکارمیکردن و بهترین معلمارو داشیم

همین

من به دستان خدا خیره شدم،معجزه شد....🌸🌿انـــسان ،فقط چیزی را دوست دارد که کامـــل تصــاحب ،نکرده اســـت(پونصد باربخون)......

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

یبار سر امتحان قران. ی ۲۵صدم رو بلد نبودم. اینقدر گریه کردم😑😐🤦‍♀️😂معلم اومد بم گف خودتو نکش، جوابو بم گفت و رف🤦‍♀️😂

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
2731
2740
عجب حالا پسر من اینقد بیخیاله منو پدرشو سکته داده دیگه دلم براش نمیسوزه بدرک بزار حمال بشه چقد حرص ب ...

پسرم منم همینه کلاس سومه از ویروز نتونسته یه جدول ضرب رو تموم کنه منم بهش میگم بزرگ شدی چند تا گوسفند میگیرم میفرستمت روستا چوپانی کنی،اونم کیف میکنه میگه به به اونجا میتونم کلی بازی میکنم میگع واسم سگ هم بگیر یه وقت گرگا نیان سراغ گوسفندا😂😂😂😂

یبار سر امتحان قران. ی ۲۵صدم رو بلد نبودم. اینقدر گریه کردم😑😐🤦‍♀️😂معلم اومد بم گف خودتو نکش، جوا ...

چقدر تباه بودیم😂

من ناراحت نمیشوم،تو هم لازم نیست ناراحت شوی؛داشتن اعتقاد متفاوت نباید موجب جدایی انسان های باشعور بشود.#کافکا
پسرم منم همینه کلاس سومه از ویروز نتونسته یه جدول ضرب رو تموم کنه منم بهش میگم بزرگ شدی چند تا گوسفن ...

😄هنو کجایی عزیز. تازه پسر من  تا پنجم خوب بود از ششم. اینجوری شده به سن بلوغ که میرسن. تازه میفهمی پسر چیه 

ان شالله  سال ۱۴۰۲ شکوفایی تمام خواسته هام🙏🏻
2706