2733
2739
🤣🤣🤣🤣😅😅😅😅عاشقت شدم راست میگه 

😘😘😂😂

اقایون لایک و ریپلای نکنند❌❌⛔⛔                       تاپیکای عکس لطفا منو تگ کنید مهربونا 😍😍شانس ندارم همیشه دیر میرسم.                                           خدایا خودت به خاطر عظمتت نسل هر چی مرد خیانتکاره از روی زمین محو کن🤨            

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
هرچییی بخاد نه نمیگم حتی اگر بدحال باشم

خدااااااااا منو مرد میافریدی این زنم میشد  

چقد خوبی تو اخههههههههههههه 

برو اسپند دود کن چش نخوری  

زیباترین لحظه برای من نفس کشیدن نوزاد چند دقیقه ای تو دستامه  
هی بگی آقایی دلم اینو میخواد اونو میخواد چشاتو نازک کنی پشت هم پلک بزنی دستاتو توهم گره بزنی بذار یه ...

رمان زیاد میخونی من اگه اون کارا رو بکنم یه لقد میزنه بهم تا به خودم بیام مردای ایرانو نمیشناسی 

اقایون لایک و ریپلای نکنند❌❌⛔⛔                       تاپیکای عکس لطفا منو تگ کنید مهربونا 😍😍شانس ندارم همیشه دیر میرسم.                                           خدایا خودت به خاطر عظمتت نسل هر چی مرد خیانتکاره از روی زمین محو کن🤨            
هی بگی آقایی دلم اینو میخواد اونو میخواد چشاتو نازک کنی پشت هم پلک بزنی دستاتو توهم گره بزنی بذار یه ...

اه اه چقد لوس من اگه مرد بودم همچین زنی داشتم طلاقس میدادم 🤣

فرمانده :برو جلو سرباز نترس خدا با ماست  سرباز:اگه خدا با ماست کی با اوناست که دارن اینجور مارو تیکه پاره میکنن 
2706