2737
2734
عنوان

لعنت به من

| مشاهده متن کامل بحث + 874 بازدید | 58 پست
چرا فکر میکنیم یک شب همه پولدار باید بشیم .شوهر پولدار خوشتیپ و مهربون و وفادار  واقعی نیست ... ...

گفتم ازدواج کنم از همسرم جز محبت نخوام

گفت عروسی نگیرم آتلیه نریم  گفتم باشه اینا مهم نیست برام

طلا گفتم نداری نخریم اما آخر چی شد گفت تو رو کسی نمیگرفت انداختنت بهم😂

جاهای دیگه زندگیمم همین بوده

شاید تقصیر خودمه کم از دنیا خواستم 

به افتخار خودم که  حتی در دنیای مجازی هم تنهام😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هرکسی مشکلاتی داره .بی پولی .بی اخلاقی .نامردی.سختی هست ولی یک سفر به هندوستان .پاکستان .افغانستان.سوریه .عراق.بنگلادش .کل کشورهای افریقایی.و حتی ترکیه و ارمنستان بزنید ببینید چه خبره...اونم موقعس متوجه حرف من میشید

2731
پس دیدی اولین مقصر خودت بودی

اره راست میگی 

خودم مقصرم

دیدم پسرا از توقعات زیاد زن ها میگن از  سختی ازدواج

اقتصاد داغون

خود خرم گفتم من سخت نگیرم 

باید دمار این مردا رو درآورد 

اره راست میگی  خودم مقصرم دیدم پسرا از توقعات زیاد زن ها میگن از  سختی ازدواج اقتصاد دا ...

خخخ حالا کاری که شده .برنگردیم به گذشته .گذشته در گذشته چال شده رفته حال الانمون رو باید درست کرد قوی باش

2740
چ‌ کاری

اول اینکه هر روز غصه بخوریم گریه و بغض بکنیم و انرژی بد بفرستیم که صدرصد حالمون خرابتر میشه دوم هر روز بخندیم و شکر کنیم حتی خنده الکی لااقل میدونیم انرژی مثبتمون برمیگرده

خخخ حالا کاری که شده .برنگردیم به گذشته .گذشته در گذشته چال شده رفته حال الانمون رو باید درست کرد قو ...

متاسفانه گذشته همیشه هست چال نمیشه بلکه تو کوله پشتی سنگینی میکنه و هی سنگین تر میشه

اشتباهه بندازش بیرون اون کیسه غم اندوه رو تا اخر عمر میخوایی حملش کنی

الان شوهرمو بندازم ؟بچم گناه داره 

خودمم تو هوای که اون داره نفس میکشه من دارم  به تمام معنا خفه میشم

2706