2777
2789
عنوان

انصافا حاضرید این عینک رو بزنید؟؟؟+ عکسش دیگه

| مشاهده متن کامل بحث + 1023 بازدید | 81 پست

رو چشم گلشیفته و یکی دیگه از بازیگرا دیده بودم 

زشته 

یکی‌ جدی ‌بودنش ‌به دل آدم میشینه، یکی خوش اخلاق بودنش.. یکی سرسنگینش به دل میشینه، یکی شیطونش! یکی کم حرفش دوست داشتنیه.. یکی پرحرفش! اگه ادای کسی رو دربیاریم جذاب نمیشیم مسخره میشیم، شبیه خودت باش مگه خودت چشهシ راستـی..همیشه لبخند بزن، لبخندت یا باعث شادی آدما میشه یا آزارشون، میخوام بگم در هر دو صورت تو برنده ایシ
من چیز غیرنرمالی نمیبینم توشون  حالا گلشیفته چون رفته اونور بازی میکنه شد غیرنرمال؟ یا رامبد ...

رامبد نرماله

ولی گلشیفته ک رفت تو فیلم لخت شد واقعا غیر ترمال بود دگه اینو قبول کنید واقعا

« اللّهم صلّ علی مُحمّد و آلِ محمّد و عجّل فرجهم »۸ثمره عشقمون 🤩فندق من.. منو بابا بدجور بیتابتیم.. دلمون میخواد زودتر بگیریمت تو بغلمون.خوش آمدی به زندگیمون جان جانانم🤰تاریخ ۱۶ آذر صدا قلب کوچولوتو شنیدیم جان مادر😍دخترکم عزیزکم مامان منتظرته ک محکم بغلت کنه ک پیشت باشه مونس تنهایی مادر بشی رفیق هم بشیم.😍خوش آمدی پرنسس مامان❤️                      💚شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضا💚برادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من چیز غیرنرمالی نمیبینم توشون  حالا گلشیفته چون رفته اونور بازی میکنه شد غیرنرمال؟ یا رامبد ...

دقیقا همینه

حالا بیا منو تناول کن

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
وقتی تو ی رستوران تو خیابون فرشته دوتا کاهو گذاشتن تو ظرف  میفروشن 80 تومن چ توقعی از این میره؟

خدایا!!!!

نمیدونم! پولی که با زحمت به دست بیاد مگه آدم دلش میاد اینجوری راحت بده بره

در تجربه ی عشق تو نزدیکی ام آموخت!        هر قدر شوی دور، همانقدر عزیزی...!
نگار جواهریان

نه نه اشتباه گفتم یکی دیگه اسمشو یادم نمیاد

یکی‌ جدی ‌بودنش ‌به دل آدم میشینه، یکی خوش اخلاق بودنش.. یکی سرسنگینش به دل میشینه، یکی شیطونش! یکی کم حرفش دوست داشتنیه.. یکی پرحرفش! اگه ادای کسی رو دربیاریم جذاب نمیشیم مسخره میشیم، شبیه خودت باش مگه خودت چشهシ راستـی..همیشه لبخند بزن، لبخندت یا باعث شادی آدما میشه یا آزارشون، میخوام بگم در هر دو صورت تو برنده ایシ
رامبد کی ی شیشه گرد ی شیشه مربع زده من ک ندیدم

منم ندیدم😑

« اللّهم صلّ علی مُحمّد و آلِ محمّد و عجّل فرجهم »۸ثمره عشقمون 🤩فندق من.. منو بابا بدجور بیتابتیم.. دلمون میخواد زودتر بگیریمت تو بغلمون.خوش آمدی به زندگیمون جان جانانم🤰تاریخ ۱۶ آذر صدا قلب کوچولوتو شنیدیم جان مادر😍دخترکم عزیزکم مامان منتظرته ک محکم بغلت کنه ک پیشت باشه مونس تنهایی مادر بشی رفیق هم بشیم.😍خوش آمدی پرنسس مامان❤️                      💚شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضا💚برادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚
رامبد نرماله ولی گلشیفته ک رفت تو فیلم لخت شد واقعا غیر ترمال بود دگه اینو قبول کنید واقعا

تو فیلمهای اونور ی چیز طبیعیه {من نمیگم کار درستیه} ولی صحنه جنسی تقریبا تو همه فیلماشون هست گلشیفته هم بخاطر حالا رویا یا هدفی که داشت مجبور بود اینکار و انجام بده

من نمیگم درسته ولی وقتی باعث آزار کسی نشد پس چیز غیرنرمالی توش نمیبینم. این نظر منه و نظر شماهم محترم 

دستهايم را در باغچه مي كارم سبز خواهد شد كوچه اي هست كه در آنجاپسراني كه به من عاشق بودند، هنوزبا همان موهاي درهم و گردن هاي باريك و پاهاي لاغربه تبسم هاي معصوم دختركي مي انديشند كه يك شب او راباد با خود برد   من پري كوچك غمگيني را مي شناسم كه در اعماق اقيانوسي مسكن دارد دلش را در يك ني لبك چوبين  مي نوازد، آرام، آرام.    پري كوچك غمگيني كه شب از يك بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد آمد                        
چرا انورمالن؟ هرکس سلیقه و‌تیپ شخصیتی و...خودشو داره دیگه مثلن من از رامبد متنفرم،ولی در مورد نورم ...

خب آدمایی ک تیپای خاص دارن میشن آدمی ک شبیه اکثریت امعه نیست پس میشه انرمال 

مگه من گفتم بدن یا مثلا کلمه آنرمال معنی بدی داره؟ 

شماها اصلا نمیدونید کجا و به‌ چی اعتراض کنید  

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
به نظرت نرمالن ۰🙄

به نظر من بله

دستهايم را در باغچه مي كارم سبز خواهد شد كوچه اي هست كه در آنجاپسراني كه به من عاشق بودند، هنوزبا همان موهاي درهم و گردن هاي باريك و پاهاي لاغربه تبسم هاي معصوم دختركي مي انديشند كه يك شب او راباد با خود برد   من پري كوچك غمگيني را مي شناسم كه در اعماق اقيانوسي مسكن دارد دلش را در يك ني لبك چوبين  مي نوازد، آرام، آرام.    پري كوچك غمگيني كه شب از يك بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد آمد                        

گلشیفته  که خودش رو لخت میکنه و عکس میگیره نرماله ؟؟

اون رامبد خل و چل که تا حالا ۱۰ تا زن عوض کرده .الانم که میگه مردم گرونی شده رژیم بگیرین .کلا یک جورایی کم داره 

2801