2737
2734

اصلا و ابدا من فوبیای دریا دارم

ترجیح میدم کنار ی رودخونه کوچیک با دوتا درخت و گل باشم 

جنگلم دوس ندارم خیلی شلوغه حس بدی بهم میده

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

همسرم جواب داد میذارم الان😂😂😂😂

شاغل.متاهل‌.شهروند‌‌استانبول‌ترکیه.                          حال‌دلم‌با‌،تو‌خوشه‌بغضت‌صدامو‌میکشه!-این‌عشقه هرجا‌که‌میرم‌مقصدی‌با‌من‌به‌دنیا‌اومدی!‌-‌این‌عشقه

شاغل.متاهل‌.شهروند‌‌استانبول‌ترکیه.                          حال‌دلم‌با‌،تو‌خوشه‌بغضت‌صدامو‌میکشه!-این‌عشقه هرجا‌که‌میرم‌مقصدی‌با‌من‌به‌دنیا‌اومدی!‌-‌این‌عشقه
2738
برای من بهتره 

انشالله همیشه خوشحال باشید 

چقدر خوب که از مکان های جالب این شهر بزرگ عکس ارسال کنید (ترکیه کشور بسیار زیبایی هست) 

کوتاه و سنجیده : برخی از آدم ها برای داشتن حال خوب خلق نشدند 💬 من یک زنـم... با تمام سختی ها محکم ایستادم * برای کمک کردن به دیگران اولین و مهمترین اصل کسب آگاهی کافی هست پس قبل از هر چیزی اگر نیازمند به کمک هستید لطفا در ابتدا موضوع را تعریف کنید  تا درست کمک کنیم چون ما اطلاع نداریم که حق با چه کسی بوده شما یا فرد دیگری ما از زبان شما می‌شنویم پس در اولین حرکت موضوع مورد نظر را تعریف کنید تا ما هم ناخواسته از یک کار نادرست حمایت نکنیم. مشخص نیست حق با راوی است یا بنده.. با تشکر. 

انشالله همیشه خوشحال باشید  چقدر خوب که از مکان های جالب این شهر بزرگ عکس ارسال کنید (ترکیه کش ...

❤️فداتشم 

چشم حتما در اولین فرصت یه تاپیک میزنم

باید میرفتی لب دریا اینجور کیف نمیده

حوصلم نمیشه😂😂😂😂

@لواشک_میقولی؟    

2706