2733
2739
عنوان

کادو تولدم🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 486 بازدید | 31 پست

من باشم پولو میگیرم 😝

گوشیت چیه الان

سلامممممممممممممممم😂خببب یکم از خودم بگمممم دختر از تبار چرت و پرت😌بی ادب ولی با ادب😐خوشحال ولی ناراحت😣خیلی راز دار و رک😎من بیمارستان به دنیا اومدم💃از بچگی بزرگ شدم😎دوستام رفیقمن😌این وسط مساتام بگم ۱۵ سالمه😑بچه نیستم چون بزرگم😌من همون خار داریم که کلا ۲ نفر میاد تو تاپیکم که یکیشون پست میزارع لطفا برای حاجت رواییم یا صلوات بفرس(البته به جز @یکدانه_هستم چون همیشه هست)😂😭بدشانسم خیلی😂جونم براتو بگه که مخالف شدید شاخ پنداری هستم😌قبول دارم بیشعورم ولی باشعورم😎من همونم که ممکن هارو غییر ممکن میکنم با این اراده 💩 درضمن عزیزی که تاپیک نظر خواهی میزنی عرضه پذیرش انتقاد هم داشته باش نگو اکه مخالفی از تاپیکم برو بیرون چون خودت اگه جنبه انتقاد نداری تاپیک نزدن 💃عههه چقد زیاد شددد تا درودی دیگر بدرود😎چالش ناشناس https://harfeto.timefriend.net/16470335389781
سامسونگ توی این رنج قیمت گوشی خوب نداره.  شیائومی بگیر به نظرم اگه خیلی درگیر برند و اینا نیست ...

نه برام فرقی نمیکنه اما تعریف سامسونگ را بیشتر شنیدم

هیچ حیوونی فهمیده تر از کووالا نیست.یعنی قشنگ درک کرده هیچی تو دنیا ارزشش بیشتراز خواب نیست✋🏻😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
والا من گوشی شیائومی پوکو ایکس تری خریدم راضیم..البته فکر کنم این گوشی من گرونه(اگر قیمت ها تغییری ن ...

منم راضی ام

❌❌❌❌❌❌نی نی من پس کی میخواهی بیای تو دلم خیلی به بودنت نیاز داریم منو بابا  مهربونا میشه برام دعا کنید 😔😔
من فردا😂😂😂

بهمنی زیاده😂

دهه هشتادی هایی ک براشون جک میساختن، صبور ترین نسل از آب در اومدن.اونا شاهد قتل هم نسل هاشون ب دست پدر،همسر یا برادر شون بودن!شاهد کرونا درست وسط آرزو هاشون بودن!اونا مجازی تحصیل کردن در حالی ک کنکور واقعی تو راه بود!ولی بازم برای رویا هاشون جنگیدن!        #احمقهارو_معروف_نکنیم                      فاز اون 16 میلیون نفری ک دنیا جهان بخت رو فالو کردن اصلااااا نمیفهمم!!!                            ? are we too young for this                               آیا ما برای این خیلی کوچک نبودیم؟ !

منم قراره ب ا تولدم گوشی هدیه بگیرم دقیقا موندم چی انتخاب کنم تا۹تومن...

اصلا نمیدونم سامسونگ بگیرم یا شیائومی...

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
2740

این پیغام از طرف یه کاربر برای شماست : 

سلام خانم
ببینید خانم حالا من نمی‌دونم شما منو می‌شناسی یا نه اما خیلی از بچه های سایت میشناسن من با نام کاربر روح هر چند وقت یکبار تو سایت فعالیت میکنم و شماره خرید گوشی میدم بوده که هفتادو پنج صفحه مشاوره زدم خانم نیکی هم در جریان هستند اینو گفتم که اعتماد کنید به حرفم و کاری به حرف بقیه نداشته باشید و آنتخواب کنید بره پی کارش چون من دانش اش رو دارم و مطمعن
نظر برای نهایت پنج ملیون سامسونگ فقط و فقط اینه فقطط این
https://www.zoomit.ir/product/samsung-galaxy-m22/
بهترین گوشی در این قیمت از سامسونگ هستش همه چیزش در حد رفع نیاز کاربر کاملا هستش و نمونه شیایوئومی رقیب هم
ردمی ده هستش که اکه حوصله باگ ندارید همین ام بیستو دو رو بردارید چون برای آپدیت ها کلا سامسونگ کم باگ تره و از نظر من ارزش خرید ام بیست و دو از ردمی ده بیشتره
اون خانمی هم که گفتن تا ۹ تومن هم فقط a52sبخرن

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
منم قراره ب ا تولدم گوشی هدیه بگیرم دقیقا موندم چی انتخاب کنم تا۹تومن... اصلا نمیدونم سامسونگ بگیرم ...

پستی که بالا تر گفتم رو بخونید

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
پستی که بالا تر گفتم رو بخونید

خیلی بزرگوارین فرمودین منو از کلی تحقیق دیگه نجات دادین فقط این مدل ک فرمودین مربوط ب سامسونگه؟

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
خیلی بزرگوارین فرمودین منو از کلی تحقیق دیگه نجات دادین فقط این مدل ک فرمودین مربوط ب سامسونگه؟

بله عزیزم و توی این رنج قیمت بهترین گوشیه

بله عزیزم و توی این رنج قیمت بهترین گوشیه

خدا تو را در بهشت کناد🙏

2706