2733
2739
عنوان

غذا خوردن شوهرم اعصابمو خورد میکنه 😐😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 453 بازدید | 28 پست

وا خوب بزار هر جور دلش میخاد و بهش می‌چسبه غذا بخوره عزیزم تو نمیتونی الان اونو عوض کنی پس طرز فکر خودتو عوض کن و سعی کن زیادی حساس نباشی چون بدتر میشی هی و فقطم اعصاب خودت خورد میشه

درمن یک تیمارستان وجود دارد یک تیمارستان با هفتاد تختخواب هفتاد تختخواب با هفتاد دیوانه و سخت ترین کار دنیا را من میکنم  زمانی ک ازمن میپرسند خوبی؟ ومن باید یک تیمارستان هفتاد تختخوابی را ارام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم بله امروز خیلی خوبم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم حساسم ولی واسه اونا که دوسشون دارم نه

نمیدونم چرا مثلا پدرم چایی رو هورت میکشه من قربون صدقه ش میرم تو دلم ولی اگه غریبه اینکارو کنه بدجور ب هم میریزم.راجع به همسرم و برادر کوچیکمم اینطوری ام‌‌..دهنی این سه تفرم میتونم بخورم راحت.کلا روشون حساسیتی ندارم از عشق زیاد

کور و کر عشقیم، تو کر من ز تو کر تر 🤨 تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر 🤔 گویندکه عشّاق جهان عقل ندارند 🤪 یعنی تو خری، من به مراتب ز تو خر تر🥴😐😒  با من حرف بزن خوشحال میشم😊❤👈🏻                                                                   https://harfeto.timefriend.net/16659465436185
2731

باز شما خوبین مادر من چی بگه بابام غذا رو عین بچه دو ساله میخوره...یعنی نصف قاشق رو سفره میریزه😂و محاله دعوا نباشه سر سفره برا این موضوع

چــه خـــبرا آیـــنه جـــان؟ هـــیچ خــــبر!،غــــمگیـنم...یـــک نـــفر آدم و چـــند نـــفر غـــمگینم...
2740
آره از بس که تنبله من خیلی به تمیزی و اینا اهمیت میدم اون انگار نه انگار واسه اینکه نمیره حموم بخدا ...

برا اونا ملافه جدا بدوز که فقط اونا رو بشوری

╰•★★اَلا بِذِکرِ الله تَطمَئِنُ القُلوب★★•╯
برا اونا ملافه جدا بدوز که فقط اونا رو بشوری

روزا من میام سرکار هر غلطی دلش بخواد میکنه میرم خونه میبینم بالشتا وسط سالنه یه عالمه ظرف کثیف پوست میوه رو فرش وای بهش فکر میکنم هم عصبی میشم تا شب باید جمع کنم تا آقا دوباره بترکونه تازه زبونشم درازه 

روزا من میام سرکار هر غلطی دلش بخواد میکنه میرم خونه میبینم بالشتا وسط سالنه یه عالمه ظرف کثیف پوست ...

خدا به دادت برسه . منم رو سلیقه خیلی حساسم . اما شکر خدا ساعت کاریش زیاده وقتیم میاد واسه کثیف کاری حال نداره همونجایی که میفته میمونه 😆😆😆😆

╰•★★اَلا بِذِکرِ الله تَطمَئِنُ القُلوب★★•╯
عقد نبودین؟؟ قبل ازدواج مگه باهاش غدا نخورده بودی؟

چرا عقد بودم حتی ۳ ماهم بدون عقد باهم حرف میزدیم ،ولی خب خیلی مرد خوبیه نمیشد به خاطر اون جواب منفی بهش بدم