2733
2739

من که مجردم ولی اگه در آینده همسرم به روش نیاره و براش مهم نباشه خیلی ناراحت میشم من کلا اخلاقم اینه مناسبت های خاص و تولد اینا برام مهمه هم کادو میخرم و سعی میکنم یه جوری اون طرفو خوشحال کنم و متقابلاً همین انتظارو دارم

آرزوهاتو بسپار به خدا......🙃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب طرف حق داره ناراحت شه بعضیا شوهرشون خیلی اذیتشون کرده

خب اگه طرف واقعا ارزش قائل نیستو از سر بی احترامی تبریک نمیگه و کادو نمیخره اره حق دارن ولی خدایی کسی که خودشو ثابت کرده حالا یبارم کادو نخره به دلایل مختلف چه بی پولی چه هر دلیل موجهی واقعا دعوا کردن نداره

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن

یه سال کسی به فکرمون نیست که چقدر زحمت میکشیم چقدر شب بیداری میکشیم درس و تفریح و خورد و خوراک و سلامتی بچه ها رو تامین کنیم 

کل سال بداخلاقی و بی تفاوتی میبینیم حالا اون یه روز میشیم زن یا مادر 

من که از اسمشم حالم بد میشه خودمم نهایت تلاشم اینه مادرم رو آزار ندم همین کافیه

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
2731
صبح مطلب میخوندم میگفت بیش از۶۰درصد جامعه بیماری روانی دارن ولی قبول نمیکنن کاملا درست میگن.بخاطر ا ...

دقیقا همینه بحثه چشم و هم چشمیه 

وگرنه تبریک و کادو باید دلی باشه از رو عشق و احترام باشه طرف شب قبل شوهرش کتکش زده امروز عکس کادو استوری گذاشته اینم کادوی همسرجان!!!فقط میخوان همو مقایسه کنن فقط دنبال چشم دراوردنن 

وگرنه تبریک و کادویی که زوری و بادعوا باشه چه ارزشی داره

بلوغ فکری یعنی همین یعنی اقد عزت نفس داشته باشی ک بایه تبریک نگرفتن و کادو نگرفتن گند نزنی ب زنذگیت

الانشم دوستان دارن تاپیک میزنن کادو چی گرفتین من دویس گرفتم دوستم سرویس کلافم😐😐😐😐زندگیشون شده میدونه مقایسه و پز دادنک دراخرفقط خودشون کنف میشن 

به نام خداوند رنگین کمان💔 🙂🌷یه مامان گوگولی هستم🥰🦦درموردسزارین سوالی داشتی بپرس🤱راستی من باوجود میوم و تخمدان پلیکیست باردارشدم پس ناامید نباش🫂🧿
عقل که نباشه جان در عذابه!

اره واقعا تویه دنیای بچگانه و رمان گونه غرق شدن!

به نام خداوند رنگین کمان💔 🙂🌷یه مامان گوگولی هستم🥰🦦درموردسزارین سوالی داشتی بپرس🤱راستی من باوجود میوم و تخمدان پلیکیست باردارشدم پس ناامید نباش🫂🧿
2738

یکی به من کمک کنه لحاف تشکمو از نینی سایت جمع کنم.تو همه تاپیک هستم.دیگه خسته شدم از آوارگی تو اینجا  

شکر حق را کان دعا مردود شد.....من ضرر پنداشتم آن سود شد.....بس دعاها کان زیان است و هلاک...وز کرم می نشنود یزدان پاک(مولانا)
اخه ارزش داره اون کادویی که به زور باشه؟؟؟؟ یکم اعتماد به نفس اون تبریک نگفت شما هم یه مناسبت دیگه ...

😂💕

الکی شعار ندید

روز خوبی هست،بهونه ای است برای شاد بودن،هدیه دادن،قدردانی کردن،و نشون دادن احترام ووعشق  و

شناخت آدما

وابستگی و مهرطلبی،دو عاملِ بزرگِ طلاق و بدبختیِ خانواده هایِ ایرانی!
عزیزم تاپیکارو ندیدی،طرف میگه شوهرم گوشی رو برداشت زنگ زد مادرش گف باید ب مادر تبریک گفت هیچکس مادر ...

چه بیشعور بوده اون مرد

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
یه سال کسی به فکرمون نیست که چقدر زحمت میکشیم چقدر شب بیداری میکشیم درس و تفریح و خورد و خوراک و سلا ...

خب این روزم تعیین کردن که یکم به زحمات اون یه سال فک کنیم حداقل یه بهونه ای باشه که اونروز یه تشکرو قدردانی بکنیم از مقام زن یا مادرامون

من یکی دو هفته قبل روز زن خرید کردم شوهرمم رفته بود شیراز واسم پالتو و شلوار و... خریده بود خودم نخواستم روز زن دیگه برام چیزی بگیره یه ماه دیگه دوباره خرید عید هستش یه شاخه گل برام گرفت پسرامم با کمک پدرشون کیک خریدن و همین که اخلاق و رفتارشون خوب باشه به همدیگه احترام بزارن برام کافیه چرا الکی دعوا کنم بگم روز زن کادو نگرفتم شاید در توانش نبوده اگه اینطوری باشه مواقعی که سر خود بدون مناسبت برام چیزی میگیره باید دعواش کنم که چرا بدون مناسبت خرید کردی پس به پاس تموم لحظات خوش و بی دلیل وبدون اینکه من بخوام یا بدونم برام خرید کرده این روز رو هم که خرید نکرده به روش نمیارم همون شاخه گل ارزشش برام اندازه ی دنیاس. و البته من خودم نخواستم که بخره و این روزم برام مهم نیست هر وقت آدم دلش خوش باشه هم روز زنه هم عیدش وهم تولدش.

🌼الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم🌼
چه بیشعور بوده اون مرد

بله،الان ی خانمی گف ناراحته چون همسرش فقط تبریک گفته خانم گف به گل راضی بودم همسرش پول خرید گل هم داشته،خانم شاغله داره میگه بدهیاشو دادم موقع تولد اقا هنوز حقوق خانم رو نداده بودن خانم از مادرش قرض میگیره کتونی میخره براش،واقعا حق نداره گل بخواد حق نداره ناراحت باشه؟،این حرفا چیه ک میگن عقده کادو و...،ما خودمون زنیم از صد نفر چند نفر میتونن سر بحث مادی دعوا کنن؟چند نفر وقتی بدونن شوهرشون براشون ارزش قائله ولی دستش خالیه دعوا میکنن سر کادو؟

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
2706