2737
2734
عنوان

شما بودید بچتونو میفرستین مدرسه

| مشاهده متن کامل بحث + 1515 بازدید | 67 پست

معلومه که آره

یه نگله به درصد جهانی بندازین

از اول کرونا تو الان چند تا بچه زیر ده سال بر اثر کرونا چیزیشون شده

آدم بخاطر یه همچین درصد فوق ناچیزی زندگی بچشو مختل نمیکنه که

یعنی احتمال اینکه بچه مدرسه ای به خاطر کرونا از رفتن به مدرسه طوریش شه از احتمال تینکه بر اثر تصادف طوریش شه خیلی خیلی کمتره😶

)دور از جون البته)

منطقی باش

لطفا برای سلامتی برادر جوانم یک صلوات بفرستید.😥😓که تنها آرزوی زندگیمه🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخه خوب من میگم آنلاین یاد بگیره

بله من دارم میفرستم و هیچ اتفاقی هم نیفتاده خدا رو شکر،خانوم عزیز کرونا رفتنی نیست تا کی میخوای بچت رو حبس کنی امسال امار گرفتن بچه ها کلی افت تحصیلی داشتن قابل توجه شما اموزش انلاین داره جمع میشه و کم کم بخشنامه اموزش حضوری اجباری میشه شما میخوای ساعتی صد به بالا بده معلم خصوصی بگیر یعنی نهایت کسایی که نخوان بچشون مدرسه بره یا خودشون باید اموزش بدن یا هزینه معلم خصوصی بدن 

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              
آخه خوب من میگم آنلاین یاد بگیره

عزیزم. انلاین اصلا یاد نمیگیره، منم وقتی کرونای لعنتی اومد پسرم کلاس اول بود که تعطیل شد. دوم هم که تق و لق بود، الان با سواد نصف و نیمه اول نشسته سر کلاس سوم. خیلی اذیت شدیم واقعا. اگر خیلی نگرانی نفرستش ولی سال دیگه دوباره بذار از اول بخونه پایه ش ضعیف نشه. من گرفتارم الان

خداجون... واسه هر چی که دادی، هر چی ندادی شکر❤️
2731
معلومه که آره یه نگله به درصد جهانی بندازین از اول کرونا تو الان چند تا بچه زیر ده سال بر اثر کرون ...

احسنت به شما ، این دوستیهای خاله خرسه این پدرمادرها دیوانه میکنه ادم رو

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              

من خودم معلمم میزان افت تحصیلی که آموزش مجازی به بار آورده افتضاحه 

دخترم پیش دبستانی می‌ره میفرستمش  می‌دونم ترسناکه و خیلی خیلی خطرناک ولی عمر و پیشرفت تحصیلی چیزیه که نمیشه ازش چشم پوشید.  کلاس اول یکی از مهمترین پایه های تحصیلیه میتونی با معلمشون یا سایر اولیا هماهنگ کنید هر هفته ۸ نفر برن سر کلاس هفته ای که نمیفرستینشون خودتون باهاشون کار کنید 

2738
اجباریه ماهم هر چی اصرار کردیم به مدیر مدرسه گف باید بیاد هنوز واکسنم نزدن بچه ها مرگ و میر کم شده ...

ولی من دیدم اکثر کسایی که مدام مهمونی و مسافرت و دورهمی میرن مخالف مدرسه رفتن هستند.انگارفقط مدرسه کرونا داره.

دوم ابتدایی  نمیدونم گفتن از اداره بخشنامه اومده که اجباریه باید برن

من پسرم کلاس اوله

از اول مهر دایره کلاسا ولی کاملا اختیاری

💚در چشم کسانی که پرواز را نمیفهمند هر جه اوج بگیری کوچکتر خواهی شد💚
خیلی وقته خبر از اوضاع کرونا ندارم روزانه باز هم تلفات داریم؟؟؟ 

بله تلفات هست همونطور که عفونتهای تنفسی و نارساییهای تنفسی سالها قبل تلفات میداد جوری تواوج کروناتو اخبار میگفتن ای سی یوها داره شلوغ میشه که انگار قبلا میخواستی تخت خالی ای سی یو پیدا کنی راحت بود به اخبار توجه نکن این بهترین کاره

ولی من دیدم اکثر کسایی که مدام مهمونی و مسافرت و دورهمی میرن مخالف مدرسه رفتن هستند.انگارفقط مدرسه ک ...

ولی ما واقعا از وقتی کرونا اومده هیچ جا نرفتیم بچه حساسه یکم سرما میخوره کلی وزن کم میکنه تو تب میسوزه هوا هم خیلییی سرده انصاف نیس الان اجبار کنن🥺

2706