2737
2739
عنوان

خانوما یه سوال شوهرتونم مثل خودتون رفتار می کرد قبول می کردین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 315 بازدید | 30 پست
نه

ن اگه منطقی نباشه 

منظورم تاپیکای بیشتر خانومای اینجاس بخدا شوهرشون این حساسیتارو داشت خودشون کلی انگ بهش می زدن

دختر کوچولوی مامان❣                  منتظر اون روزیم که بیای توبغلم😍                  تابهت نشون بدم زندگی چه قد قشنگه😍❤                                بارون🌧وبرف☃️نشونت بدم                        بهت از قشنگی فصلا بگم🍁🌾🌸❄                        تا ببینی ماه و خورشید و ابرا چقدر جادویی ان🌝🌜🌫                        تا بیای ترانه خوش زندگیم باشی🎶❤                                  
تو خونه ما که برعکسه من اهمیت نمیدم ولی شوهرم گیره به همه چی کار داره.البته الان خیلی عوض شده اولا ک ...

وای آدم دخالتگر خیلیییی بده

دختر کوچولوی مامان❣                  منتظر اون روزیم که بیای توبغلم😍                  تابهت نشون بدم زندگی چه قد قشنگه😍❤                                بارون🌧وبرف☃️نشونت بدم                        بهت از قشنگی فصلا بگم🍁🌾🌸❄                        تا ببینی ماه و خورشید و ابرا چقدر جادویی ان🌝🌜🌫                        تا بیای ترانه خوش زندگیم باشی🎶❤                                  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو این سایت تاپیکا یه خانمی رو دیدم همش ناله کرده از خواهر شوهرش و شوهرش که براش خرج نمیکنه و جدیدا ...

این خوبه 

شوهرش با مادر زنش دعواش شده بود و مقصر کاملا مادر زن بود ب دامادش فحش های رکیک داده بود و کلی ب خونوادش توهین کرده بود 

خانمه میگفت شوهرم باید بره دست بوسی مادرم با اینکه مادرم مقصره اما بزرگتره و احترامش واجبه 

اگه مادرشوهر اینکارو میکرد و شوهرش میگفت برو دست بوسی مادرم کار ب طلاق می کشید

شرمگین نیستم وقتی صریحانه از واقعیت شما می گویم ، که آخور خوک پاک تر از پاک ترین شماست...
2728
نه اصلا  خیلی از تاپیک های ک میبینم (همه نه البته )اینجا واقعا دلم برای مردا میسوزعه چون زناشو ...

وای دقیقا😂‌

این خوبه  شوهرش با مادر زنش دعواش شده بود و مقصر کاملا مادر زن بود ب دامادش فحش های رکیک داده ...

آره خیلی الکی حقو همیشه به خودشون میدن .اکثرا لوسن 

تو این دنیا درد و رنج تموم نمیشن مگر اینکه درس لازم رو داده باشن.🌸

تاپیکای اینجا رو میبینم میفهمم خانوما بیشتر مقصرن از اقایون

نمونه اش ،تاپیکای دیشب راجع به نخریدن کادو😂😂😂

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡
تو این سایت تاپیکا یه خانمی رو دیدم همش ناله کرده از خواهر شوهرش و شوهرش که براش خرج نمیکنه و جدیدا ...

وای اینقد آدم اینجوری دیدم دوس دارم بجومشون🤪

2740

من معمولا دخالتی نمیکنم 

مثلا یکی از با جناقای شوهرم مدتی بود به شوهرم زنگ نمیزد در صورتی که قبلا خیلی بهش زنگ میزد 

چون یکم وضع و اوضاعش از نظر مالی بهتر شده کلاس میزاشت

چند وقت پیش  زنگ زد به شوهرم و با هم کلی صحبت کردن ولی من دخالت نکردم 

من بودم دیگه خیلی این ادم رو تحویل نمیگرفتم

ولی به شوهرم سخت نگرفتم اون برای خودش عقل داره خودش میتونه تصمیم بگیره اگه بعضی جاها نیاز باشه یادآوری میکنم که یکم غرور داشته باشه و زودتصمیم نگیره

این خوبه  شوهرش با مادر زنش دعواش شده بود و مقصر کاملا مادر زن بود ب دامادش فحش های رکیک داده ...

دقیقا😐حاضرم شرط ببندم تو تاپیکش همه هم حقو به خانومه داده بورن🙄😐

دقیقا😐حاضرم شرط ببندم تو تاپیکش همه هم حقو به خانومه داده بورن🙄😐

اکثریت کسایی که میان همچین تاپیک هایی میزنن هنوز از لحاظ عقلی بچه موندن 

صرفا جسمشون رشد کرده 

گاهی با خودم میگم اینا چرا منطق و انصاف ندارن

شرمگین نیستم وقتی صریحانه از واقعیت شما می گویم ، که آخور خوک پاک تر از پاک ترین شماست...
یعنی شوهر شما هم اگه مدام مادرزنش بهش ایراد بگیره و خواهر زنش بهش تیکه بندازه   باز تحمل م ...

کلا منظورم اینکه وقتی جاها برعکس میشه خیلیا رفتار خودشونو قبول نمی کنن بعدشم خیلی مادرزنا تیکه می ندازن آقایون یا اهمیت نمی دن یا متوجه نمی شن

تاپیکای اینجا رو میبینم میفهمم خانوما بیشتر مقصرن از اقایون نمونه اش ،تاپیکای دیشب راجع به نخریدن ک ...

😂جریان چیه تو پربازدیداس؟

😂جریان چیه تو پربازدیداس؟

تاپیکای دیشب رو ندیدی؟؟؟از هر ده تا تاپیک، هشت تاش راجع به گیس و گیس کشی زن و شوهرا بود که کادو نخریده بودن😂😂

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡
2706