2733
2739

سعی کن تیپت همیشه خانمانه باشه نه اسپرت 

لحن صحبت کردنت خیلی ملایم باشه 

هرهر نخند با ناز بخند 

موقع راه رفتن قدماتو بلند برندار مثل پسر بقول معروف خرامان راه برو 

گاهی اوقات نگاه چشمای طرف کن بعد لبتو آروم گاز بگیر و کمی سرتو بنداز پایین 

کمی لوس باش 

رفتارت سرد و جدی نباشه 

شرمگین نیستم وقتی صریحانه از واقعیت شما می گویم ، که آخور خوک پاک تر از پاک ترین شماست...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😩

GO HARD OR GO HOME💥💥💥 CAUSE I AM WHATEVER U SAY I AM...IF I WASN'T, THEN WHY WOULD I SAY I AM?? 🧟‍♀️  But I got smarter, I got harder in the nick of time😈☻...Honey I rose up from the dead, I do it all the time😈☻....I'll hold you when things go wrong💞...I'll be with you from dusk 'til dawn💞.........Devil for Devil 😈 Kind for Kind 🤗 It's my attitude 😎 Please don't mind ☻✌🏻.......رفیق شفیق هرکول پوآرو و دشمن هستینگز خنگ ساده لوح 😒👹........There are many things not called poison which can kill a man - Hercule Poirot...   "کاربری که تعلیقش کردی نوشته ی آگاتا کریستی☻" ......  تو فقط دلت بخواد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش بامن❤❤ آهای خوشگل عاشق•••آهای عمر دقایق•••آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid, I have loved you for a thousand years...I'll love you for a thousand more...ای چراغ هربهانه از تو روشن، از تو روشن❤❤❤❤ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2728

کی حوصله عشوه بیاد ماکه باید نعره زنان دنبال بچه ها بدوییم مثه کوزت کار کنیم دیگه حال اعصاب میمونه 

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   
من شوخی میکنم اما از عشوه اومدن خوشم نمیاد 

حالا مدل شوخی کردن من اینجوریه:

با داد و جیغ جیغ میگم هی فلانیییییی

یا لوده بازی درمیارم

مثل کانگروو میپرم اینور اونور شلوغ میکنم

نمیتونم خانومانه شوخی کنم😶

2740

من اصلا نمیدونسم که رفتارم عشوه داره تا اینکه بعد از اینکه نامزد کردم هروقت با کسی حرف میزنم یا با خودش حرف میزنم میگ چرا ای همه عشوه میای گفتم وا مگ چیکار میکنم گفت شونه هاتو موقع حرف زدن یهو کمی میبری بالا یا ابروهاتو میندازی بالا نمیدونم چشمک میزنی یا صدات خیلی نازک میشه نمیدونم اینا میشه عشوه یان 

چون واقعا اینا شده عادتم ن اینکه بخام عمدی اینجوری کنم

تو حتی از خودت زیباتری...
کی حوصله عشوه بیاد ماکه باید نعره زنان دنبال بچه ها بدوییم مثه کوزت کار کنیم دیگه حال اعصاب میمونه&n ...

نه عشوه  مال قبل ازدواجه 🤣ما بلد نیستیم کسیو جذب کنیم. شما که داری نیازی به لوندی نداری 😁😜

نه عشوه  مال قبل ازدواجه 🤣ما بلد نیستیم کسیو جذب کنیم. شما که داری نیازی به لوندی نداری 😁😜

اره اینم هست 

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   
2706