2777
2789
عنوان

خانوما یه لحظه بیاین واقعا موندم 😢

| مشاهده متن کامل بحث + 761 بازدید | 82 پست
من سه ساله ازدواج کردم دوسال طول کشید ببین من شبایی بوده تو شهر غریب یه زن حامله تا صب تنها بودم شوه ...

انشالله اونام درست میشه عزیزم واقعا بهت تبریک میگم که انقدر محکم پای زندگیت وایسادی

منم احتمالا شوهرم شرایط کارش درست شه و بره شهر دیگه میخوام تمام تلاشمو کنم راضیش کنم خونمونو ببریم اونجا 

اینجوری شاید ماهی دوبار بیایم سر بزنیم و خیلی بهتره

دقیقا هرموقع خیلی خوش اخلاق و بامحبت بودم بیشتر بهم جذب میشه و هروقت به خودم میرسم مثلا باشگاه میرم و... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه خصوصیت دیگع ک داشتم شوهرمو جلب کردم شوهرم زنای رفیقاشونم مشروب میخوردن گل میکشیدن سیگار میکشیدن ینی باشوهراشون پایه بودن منم ک میبرد تو جمعشون من یک گوشه مینشسم  چون من اهل هیچی نبودم و اصلا تو خانوادای بدون ریشع بزرگ نشدم ک بخام همیچین کارایی بکنم رفیقاش همیشه بهم میگفتن وقتی باشوهرت پایه نباشی شوهرت میره با یکی دیگه منم میگفتم اگه شوهرم منو بخاطر این کارا میخاد ک زودتر ولم کنه برم چون من ادمی نیستم خودمو تو لجن غرق کنم بخدا همونایی ک زناشون باهاشون پایه بودن هزارتا کثافت کاری خیانت میکردن ولی شوهر من نه مردا همیشه دنبال یه زن تک هستن

انشالله اونام درست میشه عزیزم واقعا بهت تبریک میگم که انقدر محکم پای زندگیت وایسادی منم احتمالا شوه ...

افرین سعی کن تک باشی براش سعی کن انقد وابسته خودتت کنیش ک دلش نخواد ازت یه لحظه جدا شه میره سرکار بعدش بیاد تو خونش مرد نیاز ب دلخوشی داره

سلام عزیزم خوبی؟ میگم همسرت چی شد؟ ترک کرد؟

سلام عزیزم قربونت برم تو فکر بودی 

نه عزیزم یکی دو روزه که نمیشه عادت چندساله رو عوض کرد اما خداروشکر رابطمون خیلی داره بهتر میشه من از اول عقدمون تا الان همیشه خیلی صمیمی نشدم باهاش الان ک دارم بیشتر بهش محبت میکنم و میپذیرمش بهم نزدیکتر شده، حس میکنم باهام دوست باشه بهتر حرفمو قبول کنه