2733
2734

من و جاریم دوتا شوهر بی حوصله بداخلاق داریم که به زور پول از دستشون میچکه...تو همه چیم خسیست حتی ابراز محبت...همه اختیار زندگی تو مشت خودشونه...بعد شوهر خواهرشوهرم تمام پولا و خونه و ماشین رو به نام خواهرشوهرم کرده از کل فامیلش بریده چون با زنش خوب نبودن...زنشو میزاره رو چشمش...اختیار پول خونه زندگی همه دست خودشه کلیم احترام و اعتبار داره ....به من و جاریم از بالا نگاه میندازه....خیلی خودشو همه چیز تموم و باکلاس و موفق میدونه ولی ما رو هیچ....شاید بگین حسودم ....اشکال نداره ولی جاریمم دقیقا همین حسا رو داره....خسته شدیم بس که عشق و خوشبختی این خواهرشوهرمو دیدیم و زندگی مسخره خودمون رو.....خسته شدیم از بس از موضع بالا نگامون کردن 

خدایا شکرت💖

حتما با دقت شوهرشونو انتخاب کردن

عاشق شکلات و پاستیل 😋 افراد بی ادب ریپلای نمیشن پس فک نکن حق با توئه دلیلی نداره باهات بحث کنم حتی کامنتات دیگه خونده نمیشع 🙂دهه شصتی هستم 😍🌹 دخملم 🥰♥️🌹همسرم ♥️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

قیاس خوب نیس

ضمننا موقع انتخاب باید دقت کنیم

من همون کاربری madam قبل هستم ده سال خواننده خاموش بودم و دوبار هم کاربریم لغو شد ...دعا کنید ارامش بیاد به زندگیم و منم خومه دار بشم🙏 و بتونم ی زن خیلی موفق بشم دوست دارم به اوووووج برسم 😊 خدایا بابت تمااااااام داشته هام و داده هات شکر راهم رو هموار کن بتونم به زندگیم سامان بدم من لیاقت بهترینارو دارم خدایا هواست به منم باشه 😍😔🙏
حتما با دقت شوهرشونو انتخاب کردن

خدای سیاست و شانسن....عزیزم باید ادمشم جلو رومون بود تا انتخاب درست داشته باشیم....بله اشتباه کردیم با این خانواده ی بد اخلاق وصلت کردیم

خدایا شکرت💖

و همچنین من 

خواهر شوهرام دو تا هستند . هر دو ازدواج کردن یعنی شوهرتون از ترس اینا و بدون اجازه شون آب نمیخورن. ۲۴ساعته خونه پدر شوهرم هستن باهم میگردن و خوشن هر جور دلشون بخواد پول خرج میکنن و هر جا بخوان میرن. باورت نمیشه شوهراشون جرات ندارن یه کلمه حرفی بهشون بزنن 

هر روز هم رابطه شون بهتر از دیروز میشه. ببینی چطوری شوهراشون صداشون میزنن 

بعد من واسه همه چیز باید اجازه بگیرم .هرجایی نمی تونم برم. پول رو با حساب کتاب و اجازه باید خرج کنم و الی آخر 

با جاری درد و دل نکن. با هیچ کس 

من زیاد چیزی جلوش نمیگم اون بیشتر میگه.ولی دارم میترکم....چرا اینا انقدر شانس دارن و ماها نه....حتی برای خانوادشم میلیون میلیون خرج میکنه....اما ما اختیار هیچی نداریم.پول نمیدن دستمون

خدایا شکرت💖
شانس فقط همین 

واقعا....خودشم میدونه خر شانسه....

جالبش اینه زندگی هیچکسم جز خودش قبول نداره....همه رو عیب میکنه جز خودش......خودشو بالا میدونه خیلی....با اینکه تو مجردیش فقیر بودن...متاهلیش اینجور ثروتمنده

خدایا شکرت💖
من زیاد چیزی جلوش نمیگم اون بیشتر میگه.ولی دارم میترکم....چرا اینا انقدر شانس دارن و ماها نه....حتی ...

قسمت

زندگی وقتی اونی میشه که ما میخوایم  که خودمون بسازیمش😇نه اینکه منتظر باشیم واسمون بسازن😊زندگیتوخودت بساز...امکان داره کسی دیگه بسازه اونی نباشه که تو میخوای😉