2737
2734

همون ۴۰ درصده یا اون ۲۰ درصد نمایشگاهو هم بهش اضافه میکنن؟

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم،الآن که اینو خوندی یکی از گناهاتو پاک کردی

نمایشگاه تهران ؟

زیر ۱۰۰ ۴۰ درصد بالای ۲۰۰ ،۲۵۰ خرید داشته باشی ۷۰ درصد تخفیف

برام دعا کنید بشه من به دعاهای خیر و نفس حق شما نینی سایتی ها ایمان دارم تاحالا هرچی خواستم و دعا کردید در حقم شده😊🙏🏻 چی میشه اگه اینم بشه😔(( اللّهُمَّ صَلِّ عَلَی فَاطِمَةَ و اَبِیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنِیهَا وَ السِّرِّ المُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ مَا اَحاطَ بِهِ عِلمُک))  
نمایشگاه تهران ؟ زیر ۱۰۰ ۴۰ درصد بالای ۲۰۰ ،۲۵۰ خرید داشته باشی ۷۰ درصد تخفیف

همین نمایشگاه مجازی کتاب تهران

تو کدوم نمایشگاه منظورته؟

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم،الآن که اینو خوندی یکی از گناهاتو پاک کردی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
همین نمایشگاه مجازی کتاب تهران تو کدوم نمایشگاه منظورته؟

همین منظورمه 

افتضاحه جستجو گرشون خیلییی باگ داره هر کتابی که سرچ‌میزنم نمیاره 🤦🏻‍♀️

برام دعا کنید بشه من به دعاهای خیر و نفس حق شما نینی سایتی ها ایمان دارم تاحالا هرچی خواستم و دعا کردید در حقم شده😊🙏🏻 چی میشه اگه اینم بشه😔(( اللّهُمَّ صَلِّ عَلَی فَاطِمَةَ و اَبِیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنِیهَا وَ السِّرِّ المُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ مَا اَحاطَ بِهِ عِلمُک))  
الان نمایشگاه کتابه؟

بله ۳ تا ۸ بهمن نمایشگاه مجازی کتاب تهران برگزار میشه

خریدش اینترنتیه و پستش هم رایگانه

همین منظورمه   افتضاحه جستجو گرشون خیلییی باگ داره هر کتابی که سرچ‌میزنم نمیاره 🤦🏻‍♀️

جستجوی پیشرفته رو بزن و اسم ناشر رو وارد کن راحت تر میاره

مطمئنی اینقدر تخفیف میدن

اونجور که نوشته بودن واسه کسایی که بن ندارن ۲۰ درصده واسه کسایی که بن دانشجویی دارن ۴۰ درصده

2738
جستجوی پیشرفته رو بزن و اسم ناشر رو وارد کن راحت تر میاره مطمئنی اینقدر تخفیف میدن اونجور که نوشته ...

اره من تماس گرفتم پرسیدم 

میزنم مثلا نشر میلکان و میزنم نمیاره. اما قسمت کتابای پیشنهادی چندتا کتابارو اورد 

خلاصه جامع نیست اکثر کتابای که خواستم و نداشت 

اره من تماس گرفتم پرسیدم  میزنم مثلا نشر میلکان و میزنم نمیاره. اما قسمت کتابای پیشنهادی چن ...

مطمئنی؟ من شک کردم زنگ زدم پرسیدم گفتن اصلا همچین چیزی نیست،

اگه بن نداشته باشی تخفیفش 20 درصده حتی اگه یه میلیون خرید کنی

مطمئنی؟ من شک کردم زنگ زدم پرسیدم گفتن اصلا همچین چیزی نیست، اگه بن نداشته باشی تخفیفش 20 درصده حتی ...

😐 

خودمم تماس گرفتم گفت زیر ۱۰۰ خرید کنید با بن دانشجویی ۴۰ درصد سقف ۲۵۰ تا ۷۰ درصد 🤷🏻‍♀️

مهم اینه کتابای که مدنظرتون بود رو داشت؟

اره من تماس گرفتم پرسیدم  میزنم مثلا نشر میلکان و میزنم نمیاره. اما قسمت کتابای پیشنهادی چن ...

بله کتابای مدنظرم رو داشت

ولی منم زنگ زدم پرسیدم اینجوری به من نگفت الآن شما تونستی با 70 درصد تخفیف بخری؟

بله کتابای مدنظرم رو داشت ولی منم زنگ زدم پرسیدم اینجوری به من نگفت الآن شما تونستی با 70 درصد تخفی ...

نه عزیزم با ۴۰ درصد خریدام ثبت شد البته من جدا جدا خریدم 

تازه  جستجوگر سایت  خوب شده یک سبد خرید ۲۰۰ تومنی دارم که ۱۵۲ تومنشو خودم باید پرداخت کنم . همونی بود که شما گفتید گویا ولی به من چیز دیگه ای گفتند