2733
2734

بنظز من خیلی سخته اگه قصدش ازدواج باشه واقعا خوب بهت پیشنهاد میده میبره تورو پیش خودش ولی اگه بخواد فقط دوستت باشه خیلی سخته همچین رابطه ای تو یه کشور دیگه اون یه کشور دیگه باز اگه تو یه کشور بودین یچیزی یه رابطه ای که به فقط دوستی معمولی هست میتونی تو کشور خودتم یه عالمه پسر برای دوستی پیدا کنی میخوای چیکار از یه کشور دیگه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشید پس موفق نمیشی  ب مال و جمال شوهر کنی باختی

الان تو این دوره با مردای ایرانی مخصوصا...با هر معیاری ازدواج کنی باختی......ترجیح میدم تو زندگی با یه ادم جذاب سختی بکشم تا یه ادم بد قیافه

2731
بنظز من خیلی سخته اگه قصدش ازدواج باشه واقعا خوب بهت پیشنهاد میده میبره تورو پیش خودش ولی اگه بخواد ...

تو ایران دختررو نمیگیرن ول میکنن دیگه از خاااارج پاشه بیاد دخترو بگیره...در و داف کنارش کمه مگه...باور نکنین

2738
باادم خوش قیافه کم کمش میشه باهاش پز داد😂😂

مگه دخترا چیزی غیر این میخان؟؟؟؟ دخترا عقده برتر بودنو دارن...والا زن یه میمووووون میشن هی استوری میزنن من و عشقم حالمون خوبه حسودا در چه حاالن😂 دیگه فکر کن طرف یکم خوش قیافه باشه دییییییگه انگار ک ....و ..ن آسمون باز شده این دختره و شوهرش افتادن پایین😏

2706