2733
2734
عنوان

ی سوال

| مشاهده متن کامل بحث + 180 بازدید | 28 پست
بنظرت اگ کسی پریودش منظم باش نشونه اینه ک مشکلی ندارع؟

نه من خیلی هارو دیدم منظم بوده ولی برای بارداری مشکل داشتن به نظرم برو دکتر حتما آزمایش بده چون من منظم منظم بودم و سالم تازه با این حال ۶ ماه تا باردار شدنم طول کشید

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب شما زود بچه آوردی دیگه 

زود یا دیری وجود نداره بر اساس زندگی هر شخص این مشخص میشه من طبق زندگی خودم زود نیاوردم و زمان مناسبی بود اگر از نظر پزشکی میگین بین ۱۸ تا ۳۵ سال بهترین سن برای بارداریه 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
2728
نه من خیلی هارو دیدم منظم بوده ولی برای بارداری مشکل داشتن به نظرم برو دکتر حتما آزمایش بده چون من م ...

تازه من میخوام رژیم تعیین جنسیت هم بگیرم شاید اونم طول بکشه

چند سال بعد عروسیتون بار دارشدین

۲ سال بعد عروسی اقدام کردن حدود ۳ سال بعد عروسي بچه دار شدم 

تازه من میخوام رژیم تعیین جنسیت هم بگیرم شاید اونم طول بکشه

خب دیگه پس زود نیست البته اگر فقط یه بچه بخوای چون اگر بازم بچه بخوای باید فکر بعدی ها هم باشی اینم بدون بعد ۴۰ سالگی قدر باروری مردا يواش کم میشه 

زود یا دیری وجود نداره بر اساس زندگی هر شخص این مشخص میشه من طبق زندگی خودم زود نیاوردم و زمان مناسب ...

خب پس چرا میگی شوهرت حق داره این خانم هم به زندگی خودش نگاه میکنه میگه الان برام وقت مناسبی نیس 

2740
خب پس چرا میگی شوهرت حق داره این خانم هم به زندگی خودش نگاه میکنه میگه الان برام وقت مناسبی نیس  ...

من بر اساس سن شوهرش گفتم از ایشون دلیل اینکه فکر میکنن زوده رو پرسیدم خودشون دلیلی نداشتن بعدم ایشون نظر خواستن اینجا منم نظر دادم با توجه به چیزایی که بیان کردن ولی من برای زود یا دیر بودن بچه دار شدنم از کسی نظر نخواستم وقتی کسی نظر میخواد حق هر فردی نظر بده 

یکسال توی اقدام بودین من همیشه فک میکنم وقتی سن کم باشه سریع باردارمیشی

تفریبا چون من رفتم برای اقدام آزمایش دادم متوجه شدم کمی عفونت دارم درمان اون طول کشید و یه سری ویتامین کم داشتم اونم طول کشید تازه بعد آماده کردن همه شرایط باز ۶ ماه طول کشید منم فکر میکردم تا اقدام کنم باردار میشم ولی متوجه شدم اینطور نیست و یکسال ممکنه طول بکشه

من بر اساس سن شوهرش گفتم از ایشون دلیل اینکه فکر میکنن زوده رو پرسیدم خودشون دلیلی نداشتن بعدم ایشون ...

بله درسته من دارم نسبت به کامنت شما نظر میدم دیگه وقتی کامنت میذاری منتظر انتقادم باش 

بله درسته من دارم نسبت به کامنت شما نظر میدم دیگه وقتی کامنت میذاری منتظر انتقادم باش 

من از انتقاد شما ناراحت نشدم جوابتون رو دادم که بر اساس زندگیم زود نبوده گفتین چرا پس راجع به بقیه نظر میدین گفتم چون خودش خواست چرا حس میکنین من ناراحت شدم یا دعوا دارم شاید چون تو چت احساسات رو نمیشه منتقل کرد 

من از انتقاد شما ناراحت نشدم جوابتون رو دادم که بر اساس زندگیم زود نبوده گفتین چرا پس راجع به بقیه ن ...

ولی من اینطور فک نمیکنم شاید چون من گفتم زود بچه آوردی ناراحت شدی