2733
2734
عنوان

بنظر شما هنوز پسری ک مجرد باشه و خوب باشه وجود داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 535 بازدید | 60 پست

کسی بامن کار داشت😂

کاربر اقام درخاست دوستی ممنوع   ‌دلتنگ که باشی، انگار تمام دنیا دست زیر گلویت گذاشته اند و تا آخرین نفس بی رحمانه فشارش می دهند...دلتنگ که باشی،انگار هیتلر با ارتشِ ده هزار نفری اش هر لحظه قصدِ حمله به جانت را کرده است...دلتنگ که باشی...هوای قلبت همیشه دلگیر و غمبار است...و...چه سخت است این همه دلتنگ کسی بودن...❄️‌       دلم برایت تنگ شده استو وقتی که میگویم تنگنه مثل تنگیِ پیراهن!دلتنگیِ منمانند کشتی ای استکه بجای اقیانوس و دریااو را در حوض خانه انداخته‌اند…💔💔💔💔 دلتنگییه مرگ بدون دفنه…!‌ ..گاهی دلمبرایِ خودم تنگ می شود🤕‏!ما از دلگیریِ روزهایمان، به "شب" پناه می بردیم،و از دلتنگیِ شب هایمان، به روز...و اینگونه بود که تمامِ جوانیِ مان؛در ناتمامِ یک انتظار، "تمام" شد ..   بی توڪلماتبغض ڪرده‌اندو چشم شعرهایمــبوے نم باران بہ خود ڪَرفتہ‌اند...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نمی‌دونم والا آخه الان یطوری شده همه پسرا رابطه ج دارن قبل ازدواج یا اینکه خیلی دیکتاتورن

دقیقا منم فکر شمارو دارم ولی فک میکنم ک انشاءالله اگ خود ادم خوب باشه و بسپاره ب خدا خوب گیرش میاد

فک کن خدا با اون همه بزرگی دوسِت داره ،حتی فک کردن بهش هم آروم میکنه دله آدمو😍  حاجی حالِ یِه ایران بدع هرچی داشتیم و شکافتنش حاجی دزد اَ ایران زیاد زده چی میشد اگه سرجاش میزاشتنش/: ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است       شادمهر چقدر حق میگه |▪تو مثلِ هوایِ خوبِه بَعدِ بارونی▪︎|                    
2740
تعریف نباشه ولی نامزد من اخلاقش عالیه..اصلا هم اجازه دخالت به اطرافیان نمیده...همیشه خدا هم اروم و م ...

خداروشکر بیا بگو چ دعابی خوندی همچین نامزدی نصیبت ذشد بدیم جوونا بخونن

خداروشکر بیا بگو چ دعابی خوندی همچین نامزدی نصیبت ذشد بدیم جوونا بخونن

روم سیاه قبلنا یه دوس پسر داشتم برای اینکه بهش برسم همیشه چله سوره طه برمیداشتم😂ولی خوب انگار حاجتا قاطی شد این نامزدم خییلی سنتی اومد خاستگاری و ازدواج کردیم دیگه

خب اصن همینطور خوبه انشالله بهترین زندگیا داشته باشی🤩

فداتشم ممنون از مهربونیت

کاربر جدید نیستم کاربری قبلیم مال سال ۹۹ بود که یهو تعلیق شد /یه دختر فوق العاده شیطون که بی نهایت عاشق همسرشه❤️