2733
2739
عنوان

حالت تهوع

| مشاهده متن کامل بحث + 141 بازدید | 29 پست
امان از حالت تهوع های بارداری 😩😩😓 امکانش هست باردار باشی منم اینجوری بودم الان هفته هفتمم

اخه هیچ امیدی ندارم اینماهم زیاد اقدام نداشتیم 

خدایا هزاران بار شکرت😍❤پسرم تاج سرم 🫀❤️‍🔥
برای من هنوز پیش نیومده بود آخه وقتی پریود میشدم از درد حالم بهم میخوره ولی امروز فقط اوغ زدم

شایدم حامله هستین عزیزم :)

خ‍‌ودت‍‌و پ‍‌ی‍‌دا ک‍‌ن‍‌‍ی خ‍‌ی‍‍‌ل‍‌ی‍‌ارو گ‍‌م م‍‌ی‍‌ک‍‌ن‍‌ی ای‍‌ن ش‍‌روعِ یہ م‍‌س‍‌ی‍‌ر ط‍‌ول‍‌ان‍‌ی‍ہ کہ ت‍‌ه‍‌ش ق‍‌ش‍‌ن‍‌گہ -! 🤍🩹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای من هنوز پیش نیومده بود آخه وقتی پریود میشدم از درد حالم بهم میخوره ولی امروز فقط اوغ زدم

ب بوی غدا حساس نشدی مثلا بوی بد حس کنی من اولش همش بوی بد حس میکردم دوروبریام میگفتن بخاطر کروناست اینجوری شدی ولی بعدش فهمیدم حامله ام

2728
2740
نمیدونم خودم هیچ امیدی یکساله منتظرم 

ی بی بی بزنین یا ی سونو بدین تا مطمئن شین 😊

خ‍‌ودت‍‌و پ‍‌ی‍‌دا ک‍‌ن‍‌‍ی خ‍‌ی‍‍‌ل‍‌ی‍‌ارو گ‍‌م م‍‌ی‍‌ک‍‌ن‍‌ی ای‍‌ن ش‍‌روعِ یہ م‍‌س‍‌ی‍‌ر ط‍‌ول‍‌ان‍‌ی‍ہ کہ ت‍‌ه‍‌ش ق‍‌ش‍‌ن‍‌گہ -! 🤍🩹
ب بوی غدا حساس نشدی مثلا بوی بد حس کنی من اولش همش بوی بد حس میکردم دوروبریام میگفتن بخاطر کروناست ا ...

اره داشتم غذا میخوردم وسط غذا حالم بد شد

انرژی منفی نده که.شاید حامله ای.بالاخره ی روز باید حامله بشی یا نه.اگر حامله بودی منو تگ کن

انشالله ک هست نمیدونم

ی تست بزن من ک اینقد اذیتم میگم کاش اگه بارداربشی بدون عق زدن و حالت تهوع باشه واست واقعا عذاب آوره

اووف خیلی بده ولی الان ضعف دارم

منم سر بچه ی دومم دوبار اقدام داشتم باردار شدم شوهرم باورش نمیشد😁

اره منم یکساله اقدامم اصلا باورم نمیشه ک بخوام باردار باشم اینماهم اقدام زیادی نداشتیم