2737
2734
عنوان

لطفا بس کنید خواهش میکنم بس کنید اینقدر عکس نذارید

| مشاهده متن کامل بحث + 1643 بازدید | 93 پست
عزیزم من خودم هدیه گرفتم ولی خیلیا هستن مشکل دارن با همسرشون خیلیا هستن این روزا به جای یک تبریک خشک ...

والا مام كادو گرفتيم تبريك شنيديم ولي دليلي نداره بيايم تو سايتي كه همه جور آدمي از فقير و غني هست ب نمايش بگذاريم ...

دوستان، ميشه لطفاً براي آرامش روح مامانم يه صلوات بفرستين...❤️
گلم چه اشکال داره خوب قشنگه دیگه  مگه فقط قراره کادو خونه و ماشین و ... باشه یا فقط شوهراتون ...

عزیزم خوبه ولی نه اینکه مثل این بلاگرا بیای تو ملاعام بذاری هدفش فقط پز و افزایش چشم و هم چشمیه

💫All of those stars have a reason

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اونیکه بالغه باید فکر ناپخته ها یا همون بچه ۵ ساله هارو کنه..

چه ربطی داشت

باید راههای مقابله با حسادت و یاد بگیرن

کی گفته بالغ ها جز کسایی ک تاپیک کادو میزنن هستن؟

کاش یکم دقت میکردی من چی بگم نه فقط دنبال جواب دادن باشی...البته دنیای کودکانه ای تو اینجا حاکمه

یارب ، نظر تو برنگردد ...برگشتن روزگار سهل است...
2728
خب کسی که مشکل داره تو این تاپیکا نیاد  واقعا خجالت نمیکشید  حسودی هم حدی داره

اصلا چه ربطی به حسودی داشت جانم

مگه ما‌کادو نگرفتیم والا ماهم کادو گرفتیم ولی تو چشم کسی نکردیم

یک زنی که از محبت همسر بی دریغه این تاپیکارو ببینه واقعا خدارو خوش نمیاد

2738

من پریشب پیام داد با تبریک گفتن ب همسرتان خودرا یکسال بیمه بدنه واعصاب کنید رودرو اصلا تبریک نگفت کادو بقبر تبریک خشک و خالی نگفت تازه زبون درازه میگ من نمیتونم مثل فیلما باشم😑

دیشب برامامانش خودم کادوخریدم شیرینی گرفتم بردم ولی خانه مامانه من نرفتیم چیزی هم نگرفتم واسش دیشب اخرشب ازگوشی شوهرم ب مامانم اس دادم تبریک گفتم  

من که مجردم ولی اگه ناراحت میشن خب نرن تواین تاپیکاکه حالا دلشون بشکنه

من خودم عنوان تاپیک خیانت که میبینم حالم بد میشه خب اصلن نمیرم که ببینم داستان چی بوده

رفیق اونیه که بهش بگی ادم کشتم.جواب بده کجا دفنش کنیم✌
حسادت😐؟

بله حسادت 

من خودم اینجا اصلا عکس چیزی رو نمیذارم ولی تو تاپیک عکس میرم و خیلیا ناراحت میشن 

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈
عزیزدلم باید یکم مهربونتر باشیم  زنی که از شوهرش فحش خورده و اذیت شده به نطرت یکم بی رحمانه نی ...

دعوای زن و شوهر همیشگی کیه دعوا نباشه ما خانما باید هوای خودمون و داشته باشیم ....

اره فقط تاپیک طلاق و‌دعوا و مادرشوهر خاهرشوهر جاری بزنین اخه مردم ما غم پرستن

ربطی به نظرم به غم نداره

میتونن تاپیک بزنن روز زن رو به همدیگه تبریک بگن ولی دلیلی به گذاشتن عکس اونم برای خودنمایی نداره به نظرم

من نگرفتم برام مهم نیست 

ولی دیگران می زارن خوشم میاد 

«وقتی بچه هستی، مدام از تو می‌پرسند: «حالا فرض کنیم همه‌ی مردم خودشون رو انداختن توی چاه. تو هم باید این کار رو بکنی؟». وقتی بزرگ می‌شی ماجرا فرق می‌کنه. آدم‌ها بهت می‌گن: آهای. همه دارن می‌پرن تو چاه. تو چرا نمی‌پری؟!