2733
2739
سلام

من شنیدم که می گن مرد اگر از خانواده زن یک درجه بالاتر باشه از هر لحاظی بهتره آیا واقعیت داره ؟
مثلا از نظر علمی, یعنی یک مرد لیسانسه با یک خانم دیپلمه آبشون تو یک جوب می ره ؟
یا یک فوق لیسانس با یک لیسانس ؟

مرسی از راهنماییتون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظر منم درسته البته اگه تحصیلات دانشگاهی داری بهتر با کسی ازدواج کنی که اونم تحصیلات دانشگاهی داشته باشه
من خیلیا رو دیدم که زنه بالتر بوده هم مالی و هم تحصیلی به مشکل برخوردند.
برای سالم بدنیا اومدن دخترم یه صلوات میفرستید؟
2728
بنظر من بین لیسانس و فوق خیلی اختلافی نیست میشه یکی بیاد بالاتر ولی یه بیسواد یا ددیپلم با مقطع دانشگاهی همخوانی نداره مگر اینکه فرهنگشون بکشه که معمولا نمیکشه
پسرم عاشقتم
عزیزم تا حد ممکن ادم باید با هم سطح خودش ازدواج کنه

من خودم شوهرم از من پایین تر هستن و تحت هیچ شرایطی احساس خوشبختی نمیکنم

بهتره شوهر از زن یکم بالا تر باشه اینطوری زن خیلی خوشبخته
http://mudernkala.blogfa.com/ فروشگاه لوازم خانگی اجناس آکبند http://www.ninisite.com/clubs/chat.asp?clubID=25918&ChatDate=6-9-1392&PostID=51134057#51134057
2740
وای نهههههههه فرهنگ باید در یه حد باشه اگر هر کدوم از دوطرف بالاتر باشن اون یکی احساس حقارت می کنه. ولی تحصیلات رو می شه یه کاریش کرد این روزا که مدرک گرفتن چرت و آسون شده تفاوتی بین لیسانس و فوق لیسانس نیست از لحاظ فهم و شعور هر کس اراده کنه فوق رو هم می گیره

خدا هم که باشی بندگانی هستند که ناراضی اند، به دنبال رضایت چه کسی می گردی!!!؟
به نظر من از هر لحاظ باید به هم بخورن حتی از لحاظ مالی,بخدا خیلی مهمه حالا شاید بشه یه کم از لحاظ مدرک نادیده گرفت اما فرهنگ و موقعیت و وجه اجتماعی و حتی پول قابل چشم پوشی نیست.
"مامان,مامان";
کاش بازم میتونستم بلند صدات کنم و تو بگی:جانم
دو مورد تو آشناها هستن که دختر از لحاظ مالی و یکی پسر از لحاظ مالی پایین تر بوده یعنی خدا باید به داد اطرافیا برسه...
اونجایی که دختر از لحاظ مالی پایین بوده هر روز در حال خرید هست اونم به صورت تعداد اما به هیچ وجه آروم نمیشه و همش میگه این چرا همه چی داره اما من نه!!!!
"مامان,مامان";
اما اگر پسر از لحاظ مالی پایین باشه همش به اطرافیان خانم حسادت میکنه و اونارو لوس و نازپرورده و میدونه. و میگه چرا باید اینجوری باشه...کلا کبوتر با کبوتر باز با باز
"مامان,مامان";
در مورد تحصیلاا هم مدرک خیلی مهم نیست اما خوبه که هردو تحصیلاا دانشگاهی داشته باشن...اما مهم تر از اون فهم و درک افراد از موقعیت های مختلف مهمه...
"مامان,مامان";