2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه اون رو نمیدانم از خود بهزیستی باید بپرسی فقط یادت باشه تمام جزئیات قید میشه در پرونده اون بچه مثلا از کدام شهر امده از کجا وارد کدام استان شده و کی به فرزند خواندگی گرفته شده یه بنده خدا رو دیدم. مشگلی پیش امده بود براش در مراحل اداری وقتی پرونده اش باز کردن دیدم تمام ریز اطلاعات شخصی اش قید شده بود..با سال و ماه و جزئیات این ها حفظ میشه پیش ثبت احوال عزیزم اما درمورد این قانون جدید زنگ بزن بپرس
● عشق تو حالیست که فانی شدنی نیست وصف نتوانش کرد به کس دم زدنی نیست یا موسی بن جعفر علیه السلام ●
پس اگه اسم پدر و مادر واقعیشم بدونند مینویسند دیگه؟ پس باید مواظب باشند بچه پرونده رو نبینه. البته فکر کنم از همون اول هم واقعیت رو به بچه بگند بهتره تا بعدا یه دفعه بفهمه.
2742
خوب اون خوب نیست دایه بشه و نیاره.. من راضی نیستم از نظر شرعی خدا رو چه دیدی مبادا بچه اون ادم بزرگ بشه با بچه همین ادم اشنا بشه اگه شد چی توی هزارن هزارن شاید یه مورد اما اگه شد چی من به این دایه خیلی راضی نیستم قدیمی ها هم همین طور بودن شیر میدادن اما اگه خدای نکرده دقت نکنن و چهل روز شیر بدن دیگه اون بچه ها محرم هستند نمیشه ازدواج کنن پسر خاله و دختر خاله هستند بزرگ میشن از هم خوششون میاد اما به خاطر این مسئله مجبورن ازدواج نکنن این ها رو دیدم میگما تا دلت بخواد برای این من اصلا خوشم نمیاد بچه ام به کسی شیر بده بچه ام کوچک هم بود خدا رو شکر کسی همزمان با من حامله نبود اما اگه بود هم نمیدادم کسی شیر بده قیدمی ها اینطور بودن بیشتر الان همسر من.. پسر عمه اش با خواهرش محرمه چون عمه اش به خواهر شوهر منم شیر داده بوده من بدم میاد از این موضوع خخ
● عشق تو حالیست که فانی شدنی نیست وصف نتوانش کرد به کس دم زدنی نیست یا موسی بن جعفر علیه السلام ●
بچه ای که به فرزند خواندگی گرفته میشه نامه اینکه جد پدری نیامده دنبال بچه هست یعنی این بچه کسی سرپرستش نیست اسم همین پدر و مادری که قبلوش میکنن قید میشه اسم اصلی که مشخص نیست یا خود اون پدر یا مادر بچه رو میدن بهزیستی دیگه به اون ها مربوط نیست که اسشمون قید بشه اما گفتنش باید انجام بشه اون بچه پرونده رو نبینه هیچ وقت.. اما کلمه اختصاصص تنظیم سند شناسنامه هست.. اما وقتی پدر و مادرش از دنیا برن متوجه میشه بخوان انحصار ورثه انجام بدن پس باید بدانه مبادا.. یه دفعه شوکه بشه
2740
بلاخره بچه ای که میاد توی زندگی یه خانواده بقیه مطلع میشن اون بچه هم حتما بخواد ازدواج کنه باید بدانه خوب همیشه اسم پدر و مادر مشخص نیست عزیزم. کسی که بچه اش رو میزراه سر راه و میره که اسمی ازش نیست که بخوان واقعی رو بگن اما کسی که میره خودش بچه اش رو تحویل میده قید میشه بچه حتی از استانی از شهری وارد شهر دیگه بشه قید میشه همه ریز نکته ها هست و محفوظ اما بچه باید واقعیت رو بدانه
خواهش عزیزم کاری نکردم وظیفه بود انچه از دستم بر امد و میدانستم دست و پاشکسته برات گفتم موفق باشی