2737
2739

نماز کن فیکون حضرت عباس (ع) بسیار مجرب و سه نماز دو رکعتی توسل به حضرت ابوالفضل العباس (ع) است.

طریقه خواندن نماز_حضرت_ابوالفضل (ع) :

✔️ در هر رکعت بعد از حمد و سوره ،

✔️ صد مرتبه  [  یا حَیُّ یاقَیُّوم ] ،

✔️ و بعد از سلام نماز ، تسبیحات حضرت زهرا (س)

✔️ و بعد از آن صد مرتبه صلوات بر حضرت ابوالفضل (ع) بخوانید.

بعد با اشاره انگشت سبابه دست راست اشاره قبله کرده و صد مرتبه بگویید :

✔️ السلام علیک یا ابوالفضل عباس علیه السلام

بعد از آن سر به سجده گذاشته دو دست از سر بالا امده و ۲۵ مرتبه ب‌گویید :

✔️ الهی به دو دست بریده ابوالفضل العباس

بعد حاجت خود را از آقا حضرت ابو الفضل بخواهید.  

سه نماز را نذر آقا کرده ،  دو تا از نماز ها را ادا کرده و یکی از نمازها را گرو نگه میدارید ،  بعد از اجابت حاجت ادا می‌کنید .

ترو خدا بخونید مخصوصا اونایی که منتظر نینی هستین بخدا به چند نفر گفتم و از ته دل و عمق وجودشون خوندن به ۲ماه نرسیده حاجت گرفتن

هرکس خوند منم دعا کن💝زودتر با عشقم ازدواج کنم

@منتظرررررظهور    

خواهری ببخشد نشد تو خصوصی بذارم اینجا برات گذاشتم از ته دلت بخون و ارباب ب باب الحوائجیش قسم بده محال دست رد به سینه ات بزن💝💝💝ترو خدا منم دعا کن زودتر بتونم به عشق دلم برسم

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

التماس دعا.نازنین جان منم دعا کن حاجت روا شم اسمم نیلوفره 

امضامو میخونی؟🌸🍀نیت میکنین هدیه به اسم های آبی سوره مبارکه توحید یا سوره مبارکه  حمد یا صلوات بفرستین به نیت نیلوفر انشاءالله و ازشون بخواین انشاءالله برام دعا کنن🌸🍀اگه یادتون بود سر نمازتون دعام کنین انشاءالله 🍀🌸آقا امام زمان علیه السلام.اقا امام رضا علیه السلام حضرت ابوالفضل علیه السلام  نرجس خاتون سلام الله علیها🌸شهید ابراهیم هادی. شهید سید احمد پلارک. شهید سید مجتبی علمدار 🌸🍀اگه یادتون بود سر نمازتون دعام کنین انشاءالله 🦋🌹
2742

تاپیکای اخرم ختم یاعلی و آیت الکرسی و توحید هدیه به خانم فاطمه زهرا سلام الله علیها گذاشتم خوشحال میشم شرکت کنین 

امضامو میخونی؟🌸🍀نیت میکنین هدیه به اسم های آبی سوره مبارکه توحید یا سوره مبارکه  حمد یا صلوات بفرستین به نیت نیلوفر انشاءالله و ازشون بخواین انشاءالله برام دعا کنن🌸🍀اگه یادتون بود سر نمازتون دعام کنین انشاءالله 🍀🌸آقا امام زمان علیه السلام.اقا امام رضا علیه السلام حضرت ابوالفضل علیه السلام  نرجس خاتون سلام الله علیها🌸شهید ابراهیم هادی. شهید سید احمد پلارک. شهید سید مجتبی علمدار 🌸🍀اگه یادتون بود سر نمازتون دعام کنین انشاءالله 🦋🌹
2738
@eliott93     t93 مردم تا تگت کنم شیدا گلی بیا نماز مخصوص گذاشتم منم دعا ...

فداتشم عزیزم نماز صبح انقد دعات کردم 

برات صلوات فرستادم حاجت رواشی ان شاءالله ❤❤❤❤🙏🙏🙏

خدایا خودت برام معجزه کن.

لطفا اگه دوس داشتید واسه منم دعا کنید خیلی محتاج دعام 

لطفا وقتی میخواین سوار ماشین بشین چند تا ضربه ب کاپوت ماشینتون بزنین چون ممکنه یه گربه برای گرم شدنش پناه برده باشه اونجا 💚  ⛴🏙

سلام عزیزم. 

ممنونم ازت. خیلی لطف کردی ان شاءالله روزیم شه بخونم. 

دو تا نماز رو باید تو یه روز خوند؟ 

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم. 
فداتشم عزیزم نماز صبح انقد دعات کردم  برات صلوات فرستادم حاجت رواشی ان شاءالله ❤❤❤❤🙏🙏🙏

دورت بگردم خیر ببینی

بخدا خواهری این نپاز به چند نفر گفتم زود باردار شدن ترو خدا بخون ازته دلت و عمق وجودت بخون💝💝💝الهی که حضرت زهرا زود زود دامنت سبز کن اونقد وروجکت شیطون باش که نتونی بیای سایت☺☺☺

اخ این جمله رو نوشتم قند تو دل خودمم اب شد😍😍😍😘😘😘😘

دورت بگردم خیر ببینی بخدا خواهری این نپاز به چند نفر گفتم زود باردار شدن ترو خدا بخون ازته دلت و عم ...

الهی فداتشم عزیزم ان شاءالله  ❤❤

چه دعای قشنگی به دل منم خیلی نشست😄😄😍😍

ان شاءالله به عشقت برسیییی و خیلی خوشبخت شین گل من❤❤😍😍❤❤ نماز ظهرم دعات میکنم تو قنوت حتما 💚💚

خدایا خودت برام معجزه کن.
سلام عزیزم.  ممنونم ازت. خیلی لطف کردی ان شاءالله روزیم شه بخونم.  دو تا نماز رو باید تو ...

دورت بگردم تونستی تو ی روز بخون نشد دو رکعت بخون ۲رکعت فرداش

خخوب متوجه شدی خواهری؟؟؟

2706