2733
2739

مامان من امریکنه😂😂😂

جدا از شوخی

مامان پام درد میکنه

میگه ب خاطر گوشیه😐😐😂😂

دهه هشتادی هایی ک براشون جک میساختن، صبور ترین نسل از آب در اومدن.اونا شاهد قتل هم نسل هاشون ب دست پدر،همسر یا برادر شون بودن!شاهد کرونا درست وسط آرزو هاشون بودن!اونا مجازی تحصیل کردن در حالی ک کنکور واقعی تو راه بود!ولی بازم برای رویا هاشون جنگیدن!        #احمقهارو_معروف_نکنیم                      فاز اون 16 میلیون نفری ک دنیا جهان بخت رو فالو کردن اصلااااا نمیفهمم!!!                            ? are we too young for this                               آیا ما برای این خیلی کوچک نبودیم؟ !

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اگه درساتم همینجوری میخوندی الان یه چیزی شده بودی

وای خدا نمیکرد یه آهنگ از حفظ میخوندی جلوش 😐😐😂😂

منطق هایی که هیچ منطقی پشت آنها نیست...                   اسکاچ سایت هستم❤

یه خاطر باحال من بخاطر کرونا زباد تلکل تسنفتده میکنم مامانم همیشه شاکیه میگه دستاتو خراب میکنی۰یه روز داشتم واسش بادکش مینداختم هر کار کردم الکلم باعث نشد پنبه اتیش بگیره از همسایه مامانم خریده بودمش۰چند روز بعد همسایه مامانم گفت دیگع الکل نمیخای گفتم نه حقیقتش فکر کنم خیلی ناخالصی داره اونجا بود مامانم به افق خیره شد ومن فهمیدم الکلامو خالی میکنه توش اب میریزه دستام خراب نشه

من مادرتم,محرم اسرارتم,,دردتو به من نگی به کی میگی??

رازت تا ابد تو این سینه می مونه..بگو بهم

ده دقیقه بعد از اعترافات من:

الووووووو خواهر..این دختر آخر آبروی منو میبره,,میدونی الان چی ب من گفته و.....  

خوبم اما فرشته نیستم...گناه می کنم امّا شیطان نیستم...من فقط , دختر کوچولویی هستم که در دنیایی بزرگ , تلاش می کنه کسی رو برای دوست داشتن پیدا کنه !                                                                                                                                                                           "اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم"                      #سَردارِ_مَن❤                                                                                  من به مرگی فکر میکنم که زندگی هدیه میده,من! یک حامی اهدا عضوم🌱              
2740

ساعت ۷صبح:پاشو گفتی بیدارت کنم ساعت ۸ونیمه

مامااان من گفتم ۹بیدارم کنن😫😂

لطفا برای شادی روح داداشم فاتحه بخونید ممنون😔💔 💚🌱وقتی فهمیدم آدم ها فقط بر اساس سطح درک خودشون همه چیز رو می‌بینن از توضیح دادن براشون دست کشیدم🙃 یه آدمایی پشت بند یه اتفاق تلخ برق چشمهاشون برای همیشه خاموش میشه.مثل از دست دادن یه عزیز یا جداشدن شدن از کسی که عمیقا دوستش داشتن. دیگه هیچوقت از ته دل نمیخندن.قشنگ میشه دید تو چهرشون که چشماشون برق نداره‌...این اتفاق از زندگیتون دور... برگرفته از امضای کاربر مبارک۱۳۷۸
یه خاطر باحال من بخاطر کرونا زباد تلکل تسنفتده میکنم مامانم همیشه شاکیه میگه دستاتو خراب میکنی۰یه رو ...

اخی عزیزمممم

پروانه به شمع بوسه زد و بال و پرش سوخت                  بیچاره از این عشق فقط سوختن آموخت
من همسن تو بودم دوتا بچه داشتم

سلام خوبی 😍😍 من یادمه تو رو هنوزم

عروسی کردین بالاخره؟! 

میشه اگه امضامو دیدی یه ثانیه چشماتو ببندی از خدا بخوای کمکم کنه ؟! 😃🌱 ممنونم گشنگم
2706