2733
2734
عنوان

کاش زودتر روز مادر تموم میشد

| مشاهده متن کامل بحث + 896 بازدید | 38 پست
اونوقت احتمالا مادر خودتون مادرشوهر نميشه؟

من با چشم خودم میبینم خیلی عروسا خودشون مشکل دارن و ابن مشکل و به پای مادرشوهر میذارن .البته منظورم این کاربر نبود 

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا
فدات شم عزیزم از خوبیته خب اونم مثل مادر ماهاست با هرچشمی ببینیم همون میشه  خدا مادر گلتم رحمت ...

قربانت

اره بابا مادره دیگه، چه فرقی داره 

خدا پدر و مادرتونو حفظ کنه

«الحمدللَّه الذی جعلنا من المتمسّکین بولایة امیرالمؤمنین و الائمّة علیهم السّلام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

قربانت اره بابا مادره دیگه، چه فرقی داره  خدا پدر و مادرتونو حفظ کنه

ممنون عزیزم 

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا
اونوقت احتمالا مادر خودتون مادرشوهر نميشه؟

چرا مادر خودمم مادر شوهره دیروز دوتا عروسامون اومدن روز مادری دیدن مادرم با رصایت هم اومدن ما توقعی نداشتیم 

کلا مادرا وقتی در جایگاه مادر شوهر قرار بگیرن بدجنس میشن 

مامان خودمم گاهی اوقات مستثنی نییت از این قضیه 

من با چشم خودم میبینم خیلی عروسا خودشون مشکل دارن و ابن مشکل و به پای مادرشوهر میذارن .البته منظورم ...

من خودم یه زمانی مدافع حقوق مادر شوهرا بودم  ولی یه چیزایی از مادرشوهرم دیدم که فهمیدم من چقدر ساده بودم 

عزیزم میشه ج بدی؟شما معده دردت بهتره

سلام بله خداروشکر خیلی بهترم

چکار کردی

من دکتر رفتم البته نمیدونم برا چه موقع رو میگین من چندسال پیش زخم معده داشتم آندوسکوپی شدم یه سال و نیم دارو خوردم خوب شدم