2737
2734
براش فاتحه میخونین ممنون الان 21 روزه که ازپیشمون رفته دلم هواش کرده کاش بود مثل همیشه مارو سیراب از محبت میکرد
توزندگی خیلی سختی کشیده بود خیلی ومظلومانه هم رفت همش به فکرشم خودش اماده کرده بود برای رفتن یک بقچه درست کرده بود برای اخرتش توش همه چی بود کفن تربت تسبیح پول برای خوندن نماز وحشت حوله تمییز برای شستن وپاک کردنش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مادر بزرگ وپدر بزرگ یه گنجینه به یاد موندنین مگه میشه فراموششون کرد ..خوش به سعادتش براش قران بخون ویادش کن اونا به محبت وتوجه ما نیاز دارن و از اینکه ببینن به یادشونی روحشون شاد میشه
اتلیه تخصصی کودک وانیا یزد با دکورهای جدید و خدمات ویژه (عکاسی از نوزاد در منزل ) نمونه کارها در سایت www.vaniaphoto.ir
2731
بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحیمِ1الْحَمْدُ لِلَّهِ رَبِّ الْعالَمینَ2الرَّحْمنِ الرَّحیمِ3مالِکِ یَوْمِ الدِّینِ4إِیَّاکَ نَعْبُدُ وَ إِیَّاکَ نَسْتَعینُ5اهْدِنَا الصِّراطَ الْمُسْتَقیمَ6صِراطَ الَّذینَ أَنْعَمْتَ عَلَیْهِمْ غَیْرِ الْمَغْضُوبِ عَلَیْهِمْ وَ لاَ الضَّالِّینَ7
اتلیه تخصصی کودک وانیا یزد با دکورهای جدید و خدمات ویژه (عکاسی از نوزاد در منزل ) نمونه کارها در سایت www.vaniaphoto.ir
منم عاشق مادر بزرگم بودم اونم یه سال فوت شده یه موقع هایی دلم بدجوری هواشو میکنه دلم میخواد دستای لرزرنشو تو دستم بگیرم همین الانم اشکام سرازیر شدن خدا همه مادربزرگا وپدر بزرگا رو رحمت کنه
2740