2733
2734
عنوان

شبایی که شوهرم شیفته تا صب خوابم نمیبره از ترس😐

| مشاهده متن کامل بحث + 558 بازدید | 77 پست

یه شب تنها بودم تتو سایت سرگرم بودم یه خانمم عکس بوفشو تو تارکی گذاشتتت گفت دقت کنید منم دانلود کردم نور صفحه رو زیاد کردم یه آدم عجیب غریب توش دیدم اودم ادامه تاپیکو بخونم دیدم نوشته با دخترش تو خونه تنها بوده واینو تو بوفه دیده وای انقدر اون شب با بچه های دیگه ترسیدیم تا مدت ها به بوفه نگاه میکردم

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
یه شب تنها بودم تتو سایت سرگرم بودم یه خانمم عکس بوفشو تو تارکی گذاشتتت گفت دقت کنید منم دانلود کردم ...

یا علی😯😢

تو غماشون بودیم گفتن جبران میکنیم.تو خوشی هاشون گفتن جات خالی ✌😏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
یا علی😯😢

یه چراغ روشن بزار و بخواب 

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
خیلی بده آدم شبا بترسه😥

خیلی

زندگی ادم مختل میشع چون من روز میخوابم بعد شبای بعدشم مغزم عادت میکنه تا دیر وقت بیدار بمونم مثل امشب

گویند علی میزده صد وصله به کفشش،ای کاش دل خسته ی من کفش علی بود (میشه برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستی)مرسی گل😍
اوووففف من خودم سلطان نترس ها بودم الان در مقابل تو احساس یه پشه رو دارم😅

😂😂😂عزیزم .. اتفاقا الانم تنهام همه خوابیدن من کنار پنجره نشستم 

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.
😅😅چقدر شجاعی

😄😄نمیدونم . شاید چون به این چیزا فک نمیکنم .

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.
خیلی زندگی ادم مختل میشع چون من روز میخوابم بعد شبای بعدشم مغزم عادت میکنه تا دیر وقت بیدار بمونم م ...

دقیقا حالا صبا پسرمم‌کلاس مجاری داره مجیورم ۹ پاشم 

😄😄نمیدونم . شاید چون به این چیزا فک نمیکنم .

منم یه زمانی فکر نمیکردم اصلا حتی وقتی بچه نداشتم چند شبم‌تنها بودم مهم نبود برام جدیدا اینجور شدم 

من تنهام با سه تا دختر ولی اصلا نترسیدم و خونه کسی هم نرفتم،،غز این داستانها هم اصلا نمی‌خونم

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
منم یه زمانی فکر نمیکردم اصلا حتی وقتی بچه نداشتم چند شبم‌تنها بودم مهم نبود برام جدیدا اینجور شدم&n ...

نخون مطلبای ترسناک رو . چون ناخوداگاه هی اونا رو میاری تو خونت و میترسی... وقتی در خونت قفل باشه  همسایه ها هم باشن . برق و تلفنتم ک وصله دیگه ترسی نداره . لذت ببر از شب