2733
2739

هر کدوم واسه هزینه های خودشون بر میدارن ولی بابای دختره باید چند سال بره زیر بار قسط اکثرا هم واسه جهیزیه اس ولی پسره هم برای خرج عروسی یا جهاز خودش بر میداره وامو باید خودش پرداخت کنه!!!!! خب بازم از جیب دختر میره ! یه بار از جیب باباش یه بار از جیب شوهرش! خب چرا خانواده پسر نمیدن؟! این چه وضع مسخره ایه! اصولش اینه که دو طرف کمک کنن دیگه. اگه بخواد دخترم بده مال خودشو که سخت میشه ولی خانواده پسر میتونن کمک کنن که نمیکنن اکثرا

نخیر اگه دختر سرکار بره باید خودش بده😐

همیشه دوست داشتم از این آدمای درونگرای مرموز و خفن باشم که همه در عَجبند که این توی زندگیش چی داره میگذره؟ ولی متاسفانه یه برونگرای اوسکول از آب درومدم که منتظرم تا یه شنونده پیدا کنم تا کل زندگیمو واسش تعریف کنم🤐🥴

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نخیر اگه دختر سرکار بره باید خودش بده😐

مگه دختری که میره سرکار همیشه جهیزیه شو خودش میده؟! من میرم سر کار ولی الان دارن خانوادم میدن چون جهیزیه رو پای خودشون می‌دونستن پول وامم استفاده کردن واسه همون

2738

دختر هم خودش بده ...

چه استدلال عجیبی میاری 

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
2706