2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اون زائیدتش بزرگش کرده هر کاریم براش کنه کمه، حالا بزار خودت بچه داشته باشی تا بدونی 

چه حرفها پس چرا زن گرفته در اصل روز زن هستش اگه برای ننش استوری کرده برای زنش هم باید بزاره فقط روز مادر نیست روز زن هست دراصل 

میشه برای مادر شدنم به درگاه خداوند دعا کنید.
2731
تلافی قبول ندارم بدتر میشه بنظرم 

اتفاقا طلافي بهترين كاره كه طرف درك كنه با تمام وجود كه طرف مقابلش با رفتارش چه چيزي رو احساس كرده يا تو چه شرايطي بوده 

من يه سري شوهرم واسه روز رن واسم پول كارت به كارت كرد من خيلي ناراحت شدم اما چيزي نگفتم زياد تا رسيد روز مرد همون اندازه واسش كارت به كارت كردم از اون به بعد فهميد كه بايد درست رفتار كنه درباره روز زن 

اسی منم شوهرم واسه من در هیچ مورد حتی تبریکم نمیگه منم یادش بندازم یا دعوا میکنه یا با اخم کردن و سکوت حالمو میگیره 

یار مهربان کودکان نیازمند باشیم,کودکان برای دفاع از حقشان هیچ قدرتی ندارند 
حرص چی ....مگه عزیزتر از مادرم کسی هست

روز زن رو حالا خيلي موند آقايون درك كنن

هيچ جاي تقويم نمينويسه روز مادر روز زنه بچه ها به مادرشون تبريك ميگن بزرگ ميشن ازدواج ميكنن هم بايد به زنشون تبريك بگن هم مادرشون

مثل اين ميمونه تولد دو تا داداشت باشه به يكيش تبريك بگي به يكيش تبريك نگي خب دلش ميشكنه

تیکر لحظه تحویل سال🌸امیدوارم سال جدید فضول ها🐶دخالت کن ها 🦊نامردا 🐸دزدا 🦇خیانت کارها🪱 پرادعا ها 🪰 نسلشون بپوکه بگو ایشالا

همسر منم واسه مادرش گذاشت

نمیگم دلخور نشدم ولی به هرحال مادرشه اون بزرگش کرده....

تازه هم گفت فردا برو برا مادر کادو بگیر😁

ســر یــکــ دوراهــےپُــرشــَکــ اشتــباه پیچیــدمــ جــاده زیبــا بــود دریــا بــود و درخــت ابــر...بـاران....همــہ خنــدان مثــل زیبــایـے تـابستــان آنـچــہ میــدیـدم رویــا بـــود مــن چــہ میــدانستـــم انتــهایـش اشــک اســت و بیــابـانــے ســرد...مــن چــہ میــدانستــم از غـم وتـلخــے درد من بــہ انتــهاے اشتبــاه خــود رسیــده ام مــن بــہ انتــهاے خــود رسیــده ام  مـن در آنچــہ کــہ شــما چــپ رفتیــد اشتبــاه کــردم و راســت پیچیــدم....🐰کاش کودکی هم المثنی داشت...
قبل از ازدواج پدرمادر ندارن بعد که ازدواج میکنند پدرمادر دار میشن  به درک خودتم برای مادرت بزا ...

دوس پسر سابق من ک هنوز ازدواج نکرده سنگ ننشو ب سینه میزد 😒 میگف بمیر میمرد هر چی مشکل داشتیم میگف ب مامان بگم راهنمایی کنه 😕 از ترس باباش جمعه ها نمیتونس از خونه بیاد بیرون منو ببینه 😶

شوهر من که بیشتر برای من تبریک و کادو اینا داره ولی اگه بیشترش برای مادرشم بود ناراحت نمیشدم

تازه اصلا تو نخ خرید کادو اینا هم نیست خودمو پسرم میخوایم بریم برای مادرش کادو بخریم

اتفاقا طلافي بهترين كاره كه طرف درك كنه با تمام وجود كه طرف مقابلش با رفتارش چه چيزي رو احساس كرده ي ...

اصلا قبول ندارم هیچ وقت نبودم تاحالا اینجوری که تلافی کنم

سعی میکنم حرفمو بگم نه اینکه مث خودش بکنم تا بفهمه 

2706