2733
2739
خوشبخت بشی عزیزم❤️ یه تنوعی ایجاد کن از کسلی خارج شی

خیلی پرانرژیم هرکارمیکنم خسته نمیشم دارم اذیت میشم ب درو دیوار گیر میدم😂

ارزشمندترین انسان فقط خودت هستی و بس،ارزش خودت رو بدون و هیچوقت خودت رو تنها نزار،ملکه خودت باش....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

17 سالگی ازدواج کردم، و خیلی ناراضیم 

🥺چرا عزیزم 

ایشالا همه چی با میل دلت پیش بره❤️

مِلــودیتونَم♬                                                                  ما برای کسی که حالمان را بفهمد جان میدهیم
🥺❤️بازم خداروشکر که خوشبختی 

بله خداروشکر 

فقط 12 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شکر ....بابت تمام زندگیم اگر مادرم زود رفت اگر پدرم مرا رها کرد اگه فرزند ارشدم نیومده ترکم کرد اما به جاش دختری دارم که نفس مامانشه همسر ی دارم که جونم براش در میره و قراره مادر یه نی نی دیگه بشم چی از این بهتر که تنمون هم سالمه همینا بسه
2728
😂😂 همه اولش همینو میگن چرا زود بود ولی چون سنم کم بود خیلی زود تونستم باهمسرم یکی بشم

ب پای هم پیر شین

پروردگار مهربانم اگر صدها هزاران بار سجده شکر به جای بیارم بازهم در مقابل نعمتی که به من دادی کم است.🤲🏻💖👶🏻👶🏻💖 خدایا شکرت ♥️♥️♥️

من ۱۶شوهرم خوبه هاولی نامزدکه بودم یه پسردندون پزشک ازم خواستگاری کردنمیدونست مجردنیستم همش ناراحتم چراایکم صبرنکردم موقعیتش خیلی خوب بودماشین مدل بالاخونه همچی.شوهرمم خداروشکرهمچی داشت ازاول ولی خب دیگه 

نفس من زندگی من پسرای قشنگم
مادر بزرگم ۱۳ سالگی ازدواج کرده همیشه ناراحته میگه بچه بودم هیچی نمیفهمیدم چطور الان دختر ۱۳ ساله از ...

اره زوده

مِلــودیتونَم♬                                                                  ما برای کسی که حالمان را بفهمد جان میدهیم
2738

۱۶ عقد کردم . دوسال توی عقد بودیم 

الانم شکر خدا راضی ام

🇵🇸🇮🇷🖤به گناه افتخار میکنند و از پاکدامنی به شگفت می آیند. نهج البلاغه خطبه ۱۰۸                               سایه ی رنگین کمان را کس ندید اما بِدان..نسلما در سایه ی قـرآن به مَـهـدی می رسد                                    دنیا پرچم بی طرف ندارد.یا از جنود رحمانی یا از جنود شیطان. مکر خداوند همه را تعقیب میکند تا سرانجام  معلوم کند هر کسی زیر کدام پرچم و پشت کدام امام می ایستد    تا روزی که «یوم یدعو کل أناس بامامهم» (هر گروهی را با امامشان می‌خوانیم )                   «اسرائیل از مقدمات ظهور است. این آمده تا شرک‌های خفی در او حل شود. کسانی که به ظاهر مسلمانند و در باطن مشرک‌اند، نمی‌روند مگر اینکه با اسرائیل بیعت کرده باشند. اسرائیل آمده بیعت بگیرد... اگر در عمق اروپا و آمریکا یا حتی در درون اسرائیل پاکی هست، بالاخره از صفوف آنها خارج خواهد شد و به ما خواهد پیوست و اگر در درون خانه‌های ما ناپاکی وجود داشته باشد، بالاخره از بین ما خارج خواهد شد و به آنها خواهد پیوست. این قرار ما با آنهاست.»            
من ۱۶شوهرم خوبه هاولی نامزدکه بودم یه پسردندون پزشک ازم خواستگاری کردنمیدونست مجردنیستم همش ناراحتم ...

بازم شکر که خوشبختی❤️

۱۹سالگی ازداوج کردم هیچی اززندگی زناشویی نمیدونستم

الان ۲۵سالمه به اندازه یک زن ۵۰ساله تجربه دارم اززندگیم راضی نیستم دوست داشتم تواین سن ازدواج میکردم شایدم دیرتر

خداجونم کمک کن بتونم بهترین مامان باشم برای این پسرکوچولوی قشنگی که بهم دادی باتمام وجودم عاشقشم عاشقتم😍😍🥰
2706