2733
2734
عنوان

همسایه شما هم بی وقت جارو میکنه سر صدا بلند میکنه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1062 بازدید | 92 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه خبره هر روز جارو  ما هم داریم  از این مدل  تازه ما طبقه بالا هستیم اونا پایین صداش میاد  ساعت ۱ونیم شی میرن حموم.  تذکر ندادیم جون مستاجر ما هستن   ما خودمون رعايت مکنیم  صاحب‌ خونه ایم 

2728
دیروز بخاطر سر و صدای یه بچه توی یه طبقه از خونه آپارتمان ها با طبقه پایین دعواشون شده بابای بچه رو ...

این دیگه اوج بیشعوریه ولی شاید از جای دیگه دلشون پر بوده

تیکر بارداری نیست تیکر رسیدن به رویای بچگیمه
صداشون نمیاد

عزیزم شما چن سالتونه ؟؟؟اگه ناراحت نمیشین قراره صاحب نوه بشین 

تاپیک مانکن های زیبا گروه طلایی💛💛💛.یه تثبیتی بااراده😍😍😍.وزن اولیه 98 وزن تثبیت 66 .قد 158
2738
این دیگه اوج بیشعوریه ولی شاید از جای دیگه دلشون پر بوده

نمیدونم والله 

بچشون ظاهرا خیلی سر و صدا میکرده اینا هم مرتب تذکر میدادن ولی کسی اهمیت نمی‌داده و منجر به درگیری و قتل شده 

میگن چشام سگ داره   
عزیزم شما چن سالتونه ؟؟؟اگه ناراحت نمیشین قراره صاحب نوه بشین 

۳۷

بله😍😍😍

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
 چه فرقی میکنه

وقتی مستاجره باید بهش بگه دیگه،!!! 

خونه داره اجاره باید بهش بگه اذیت نکنن البته نه با خشمم!!! با رفتار خوش تذکر بده

چون صابخونه باشه نمیتونن بگن شاید بگه خونه خودمه اینا

دکترای پرستاری  : سوالی دارید بپرسید
۳۷ بله😍😍😍

خدا حفظش کنه...انشالله سالم و سلامت بغل مامانس بیاد...❤❤

تاپیک مانکن های زیبا گروه طلایی💛💛💛.یه تثبیتی بااراده😍😍😍.وزن اولیه 98 وزن تثبیت 66 .قد 158
2706