2752
2734
عنوان

باشوهرم قهرم ادم😷😷😷

| مشاهده متن کامل بحث + 871 بازدید | 92 پست
من هنوز ظریفم یعنی صورتم بیبی فیس ..اما اینا دهنشون باز هی میخواستم بگم ظریفم اندازه دهنم میخورم باز ...

اصلا ظریف بودن ک خیلی قشنگ‌ و باکلاسه چرا ایراد میگیرن بر میگشتی میگفتی علف ب دهن بزی شیرین بیاد همسری عاشقه ظریف بودنم هست از چاقالوها خوشش نمیاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

همه مازناهمینیم متنفریم ازدرخواست کردن ولی اشتباهه بایددرخواست کنی اونم نه غيرمستقيم اینجوریم نگوکه ...

عزیزم حرفات درستن یا عشق و احترام هم به همسرم گفتم یجوری خودش گرفته خودش هیتلر دیده منو سربازش 🤐😣🤫

2731
اصلا ظریف بودن ک خیلی قشنگ‌ و باکلاسه چرا ایراد میگیرن بر میگشتی میگفتی علف ب دهن بزی شیرین بیاد همس ...

خود همسری سگ اگه خوب باشه و خانوادش میبنه جوگیر نشه نباید می‌گفت این فلان می‌کنه این هرشب چیپس و ماست موسیر میخاد از همشون بدم میاد تازگی همشون حذف کردم همسرم هم میدونع دلم پره از همشون

من منظور بدی نداشتی فقط میخواستم کمک کنم  ناراحت نشی ازم

عزیز شما خیلی نظراتت عاقلانه هست بنظرت هر وقت از دست پختم ایراد گرفت چیکار کنم ؟؟؟

همش از دست پخته مامانم و خواهرش و جاریم تعریف میکنع منم حرص میخورم (خدا شاهدعه دست پختم خیلی خوشمزه هس نمیدونم چرا ایراد میگیره

خود همسری سگ اگه خوب باشه و خانوادش میبنه جوگیر نشه نباید می‌گفت این فلان می‌کنه این هرشب چیپس و ماس ...

حق داری واقعا کارش خیلی خیلی زشت بوده چرا رفته ب خانوادش میگه 🤦🏿‍♀️

عزیز شما خیلی نظراتت عاقلانه هست بنظرت هر وقت از دست پختم ایراد گرفت چیکار کنم ؟؟؟ همش از دست پخته ...

بخندوبی تفاوت باش بزا فک کنه برات مهم نیست اصلاخودتوناراحت نشون نده

قوی بودن به دوست داشتن خودت بستگی دارخودتودوس داشته باشه هیچکی خودت نمیشه هیچکی  

[QUOTE=223451810]عزیزم حرفات درستن یا عشق و احترام هم به همسرم گفتم یجوری خودش 

نه عزیزم تومیخوای خوشبخت باشی مثه ملکه باهات رفتاربشه بایدشوهرتوپادشاه کنی بعداون واست همه کارمیکنه بایدزبون مردارویادبگیریم مازنا شایدپیش خودت بگی چرامن بکنم چرااون نکنه اگه بجنگی اونم میجنگه براخودت میکنی تاتوارامش باشی نه اون

حیف نیست دعوا رو اینقدر کش میدین؟ یه مدت وقتی بهانه میگیره یا دنبال دعواست شما سکوت کن خودش پشیمون میشه به قولی بذار شما عاقل باشی زندگی مشترک الکی نیست با هر مسئله ای بخوای خرابش کنی 

حق داری واقعا کارش خیلی خیلی زشت بوده چرا رفته ب خانوادش میگه 🤦🏿‍♀️

شنیدی میگن آدم ببخشید بلا نسبت میگن آدمو سگ گاز بگیره اما جو‌نگیره یعنی تا میبینع خانواده اش جوگیر میشه شدید دیه تازگی می‌دونه یچیزی بگه چ جدی چ شوخی یجوری قهوه ایش میکنم که دیه پیداش نشه برا همون تو دورهمی یا خاهراش دیگران دست میندازن👎

عزیز شما خیلی نظراتت عاقلانه هست بنظرت هر وقت از دست پختم ایراد گرفت چیکار کنم ؟؟؟ همش از دست پخته ...

ممنون عزیزم 

حیف نیست دعوا رو اینقدر کش میدین؟ یه مدت وقتی بهانه میگیره یا دنبال دعواست شما سکوت کن خودش پشیمون م ...

واقعا حرفتون درسته 

مرسی گلم ک وقت گذاشتی انشاالله خوشبخت بشی 

مرسی عزیزم همچنین سوالی داشتی بپرس من وقتم ازاده من همه این اتفاقاروتجربه کردم وانقدروخودم کارکردم که الان همچی خوب شده خداروشکر

2706