2737
2739
عنوان

عایا به قسمت در ازدواج اعتقاد دارید

| مشاهده متن کامل بحث + 364 بازدید | 42 پست

اره دیگ همچی ب قسمته هرچی خدا بخوادهمون میشه تشقو عاشقیوقبول ندارم یک درصد 

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بله ازدواج قسمته، همینطور بچه دار شدن زمان ازدواج و زمان بچه دار شدن اینها دست ما نیستش

یعنی من باید بشینم ببینم قسمتم کی میاد ؟ 

خدایا شکرت خدایا مرسی که هستی خیلی دوست دارم برای سلامتی و ظهور صاحب الزمان یه صلوات 
یعنی من باید بشینم ببینم قسمتم کی میاد ؟ 

یه سری چیزها زمان داره، تا زمانش نشه، اتفاق نمی افته

اما نه اینکه بشینی و کاری نکنی، درس بخون، کار کن، پیشرفت کن، تو جامعه باش، با چشم باز انتخاب کن، تحقیق کن، مردهارو بشناس

وزن شروع: ۶۳.۶۰۰  وزن فعلی: ۶۲.۲۵۰  وزن هدف: ۵۵ 💙 رفت روی تخت خوابید. غمش هم جای دیگری نداشت که برود، کنارش دراز کشید !
یه سری چیزها زمان داره، تا زمانش نشه، اتفاق نمی افته اما نه اینکه بشینی و کاری نکنی، درس بخون، کار ...

همه این ها هستم الان دیگه به تنها چیزی که اهمیت نمیدم و فک نمیکنم ازدواج 

خدایا شکرت خدایا مرسی که هستی خیلی دوست دارم برای سلامتی و ظهور صاحب الزمان یه صلوات 
2740
دیشب تاالان من دنبال یکی بود میگشتم الان اینجا پیداش کردم وازاینجا بهش سلام میکنم حالت خوبه

کی 

2706